Williames james jelentkezése BVO-ba!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szilard97YT

Barangoló
2019. 12. 18.
84
35
V4 karakter
Peterson James
LV karakter
Peterson Williames
V2 karakter
James Peetu
NNI_BVE.png

hr_-_forum.png

Nemzeti Nyomozó Iroda
Bevetési Főosztály - Jelentkezési formanyomtatvány

INFORMÁCIÓK ÖNRŐL

[#1] Jelentkező teljes neve:

< Williames james. >

[#2] Anyja leánykori neve:

< Smith Adella. >

[#3] Születési helye, ideje:

< Los Santos Hosptial 1998.11.21. >

[#4] Bejelentett lakcíme:

< Maria str 3. >

[#5] Az ön rendfokozata:

< Főnyomozó. >

[#6] Az ön beosztása:

< Főnyomozó. >

[#7] Mióta szolgál az állománynál?

< Egy és fél hete. >

hr_-_forum.png

KÉRDŐÍV

[#1] Miért szeretne a Bevetési Egységhez tartozni?

< Azért szeretnék mert profin tudom használni a fegyvereket föleg a nagykalibereket és nagyon jól tudok lőni és fedezékbe menekülni ha rám lőttek vagy ha a társamat meg lőtték. >

[#2] Miért gondolja magát lenne a legmegfelelőbb a poszt betöltésére?

< Jól tudok lőni,és jók a képességeim.>

[#3] Soroljon fel magáról 5 negatív tulajdonságot!

< Gyorsan fel kapom a vizet,türelmetlen,kritikus,ironikus,könyörtelen. >

hr_-_forum.png

SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK

[#1] Ismertesse hogyan zajlik le egy teljes túszdráma a legelejétől a legvégéig!

< Elsőnek is meg kapjuk a bejelentést,utána megbeszélik sürgöségin a rendévdelmi szervek,hogy melyik rendvédelmi szerv intézi a bejelentést.Amikkor megbeszélték a rendvédelmi szervek,hogy mi lesz fel hivják az adot telefonszámot amiután fel hívták megkérdezik a pontos helyszínt és a váltságdíjad.Utána mondanak egy találkozási pontot például:Seeburger,Wangs Car.És az összes rendédelmis szerv ott gyülekezik.Utána a túsztárgyaló be megy az adot pénzel (10 millióval) majd át adja a rendévdelmis tagnak majd épségbe ki hozza a túszt.Amikkor ki jött a túsztárgyaló és a túsz utána a rendévdelmi szerv be megy és megpróbálja vissza szerezni az adott öszeget. >

[#2] Az akció során megsebesül a társa, és a felettese, azonban folyamatos tűz alá vonták magukat, ezért a mentőegységek nem tudnak a sérültekhez jutni. Mit tesz ez esetben?
< Erősitést kérek fedezékbe segíttem a sebesült társamat és a felettesemet amikkor ki értek az erösitésre a rendvédelmis tagok utána megpróbálom el látni a sebesülteket ahogy én tudom majd ha el múlt az akció ki érnek a mentőszolgálat utána oda viszem a megsebülteket a mentő kocsihoz. >
 
  • Imádom
Reactions: AttilaYT

DaweV2

Aktív fórumozó
2019. 05. 30.
248
111
V4 karakter
Jessica Castagna
LV karakter
Jessica Dknox
V2 karakter
Jessica O Wyse
NNI_fejl_c.png

Tisztelt nyomozó!
A Bevetési Főosztály vezetősége megkapta, és feldolgozta a jelentkezési lapját. Ön felvételt nyert, a BVFO alosztályába! Keressen fel egy alosztály parancsnokot!


Tisztelettel, Steven W Harison Vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.