William R Kyle jelentkezése a See City Car Service-be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sonyka

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
32
8
Marcali
V4 karakter
Luke R Isaac
LV karakter
Sony De Santa
V2 karakter
Sony Shelby
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ William R Kyle ~

Mikor regisztráltál a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3 éve és 36130 játszott percel rendelkezem. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 27-es szintű vagyok. ~

Milyen idős vagy?
~ 16 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam az Országos Mentőszolgálatnál kadétként viszont csak próbaidőszakon. Kipróbáltam a helyemet a rendőrségnél viszonylag sokáig tartott , viszont nem volt elég időm hozzám. Legutóbb SCCS-be voltam és szeretnék visszakerülni amennyire ez lehetséges a távozásom oka , hogy nem tudtam befizetni a heti minimum összeget mivel nem voltam túl aktív de most úgy gondolom hogy minden erőbefektetésem megvan hozzá hogy betöltsem ezt a szerepet. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ SCCS és körülbelül 1 éve volt. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mert mindig is érdekelt a szerelés ,és már egyszer voltam a frakció tagja ami meglepően ,de nagyon tetszett. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen ,mindkettővel! ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 4-5órát átlagosan , hétvégén persze többet. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Még nem voltam. https://kepkuldes.com/image/bCBeEg ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Voltam sajnos elég sokszor és legtöbbször kulcsok miatt ,de viszont a hibájából tanul az ember és úgy hiszem ,hogy mostmár több tapasztalattal rendelkezem ,mint első rp szervereim elött. https://kepkuldes.com/image/bCBKe5 ~

Volt-e már névváltási kérelmed?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen volt ,eléggé változatosak. https://kepkuldes.com/image/bgzfcq ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Németh Barnabásnak hívnak 15 éves vagyok. Marcaliban egy kisvárosban lakom. A városomba járok Gimnáziumba ahol 10.-es tanuló vagyok számomra megfelelő átlaggal.
A hobbim régen az úszás és a kosár volt most azonban felváltotta ezt a szerepet a konditerembe járás, valamint a haverokkal való bulizás,lógás. Nagyon szeretek számítógépes játékokkal játszani FPS,LOL,Stratégiai játékot is kipróbáltam ,de legvégül az MTA nőtt igazán a szívemhez. Nagyon szeretek ismerkedni és egész könnyen betudok olvadni szinte akármilyen társaságba ,ugyanis szinte minden téma érdekel és az izlésem is nagyon széleskörű. Sajnálom ha valamit félreírtam csak elég gyorsan gépelek ezért becsúzhat egypár hiba, de ha szóltok azonnal javítom. ~

JaydenV2 válasza:
12 órád van frissíteni az IG neved!
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük jelenjen meg legkésőbb 2020.09.19. szombaton 19:00-kor személyes felvételre és betanításra.​

George R'Soyaga - See City Car Service​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.