William Patrick, Donjae Bradley. -> Actim.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rikinyo

Újonc
2023. 06. 14.
41
8
Szentgothárd
V4 karakter
Roger Doerto
LV karakter
Donjae Bradley
V2 karakter
-
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
William Patrick, Donjae Bardley. >

Panaszra tett Admin neve:
<
@Actim >

Panasz oka:
<
Helytelen ban, tiktok videó alapján/félreértés. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
>

Megjegyzés:
<
Csodaszép napszakot kívánok minden olvasónak és bíráló adminisztrátornak a nap tizedik órájában és harminckilencedik percében azt véltem felfedezni hogy, az én drága barátom névszerint "William Patrick" 17724 AccountIDjű szerverjátékos felfedezte amikor bekapcsolta a PCjét (Personal Computer) és a monitorját hogy kilett tíltva a SeeMTA V4 [LV] szerveréről Actim hármas adminisztrátor által, jogtalanúl hiszen, az általa megtekintett mozgóképsor (Videó) a tiktok platformon nem az ő hangját lehetett felfedezni. A bíráló adminisztrátornak csatolom a tiktok videót mivel az egyel fentebb lévő a mintának megfelelő pontban nem szeretném társítani, privát üzenet formájában továbbítom. Amennyiben a bíráló adminisztrátor beleegyezik hanghívás keretein belül a Teamspeak 3 nevezetű alkalmazásban megtudjuk tárgyalni az esetet. Actim hármas adminisztátortól pedig ha magára vette a mozgóképben (Videóban.) hallott. értelmezett hangsávot őszinte és alázatos bocsánat kérésemet/kérésünket fogadja. További kellemes és tartalmas pénteket (2024.09.13) szeretnék kívánni minden tisztelt olvasónak, a bíráló adminisztrátornak, és Actim hármas játékadminisztrátornak. >
 

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
697
1 270
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow
@Actim írd le a te szemszöged.
Továbbiakban megkérlek @Rikinyo, hogy csak a lényeget írd le a hozzászólásaidban. Megértettem, hogy nagy szókincsed van, viszont bőven elég tömören megfogalmazni a problémát.
 
  • Imádom
Reactions: Muurayi

Cseszka765

Újonc
2023. 08. 13.
10
18
Berhida
V4 karakter
Jessica Susan
LV karakter
Williem Patrick
Röviden annyi volt hogy egy tiktok videoban álitolag ooc szidtam, mikor a videoban halatszodo hang nem az enyém. (Én vagyok az aki bannolva lett.)
 

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
697
1 270
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow
Jobban örülnék, ha én is láthatnám azt a bizonyos videót.
 

Rikinyo

Újonc
2023. 06. 14.
41
8
Szentgothárd
V4 karakter
Roger Doerto
LV karakter
Donjae Bradley
V2 karakter
-
@Rikinyo, hogy csak a lényeget írd le a hozzászólásaidban. Megértettem, hogy nagy szókincsed van, viszont bőven elég tömören megfogalmazni a problémát.
Szia! Sajnálom hogy nem a lényeget írtam le, röviden annyi történt hogy kiraktam egy videót amit "FUN"-nak vett 2 admin. William Patrick egy olyan szó miatt lett bannolva amit nem ő mondott a felvételbe. A videóban másnak a hangja szólalt meg, amiről van is bizonyítékunk.

Jobban örülnék, ha én is láthatnám azt a bizonyos videót.
TeamSpeaken/Discordon tudom mutatni a videófelvételt ahol félreértés történt, mivel letöröltem kérésre.
 

Rikinyo

Újonc
2023. 06. 14.
41
8
Szentgothárd
V4 karakter
Roger Doerto
LV karakter
Donjae Bradley
V2 karakter
-
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! -Joka
A PK-t visszavonom kisebb/nagyobb problémák miatt. További kellemes napot a többieknek és az olvasóknak. [z/h, lehetséges késöbbiekben visszatérünk erre.]
 

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
697
1 270
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow
A bizonyítékok alapján az admin helyesen járt el. A kitiltás marad, a pansz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.