Elutasítva William McKenzie (Helyette küldöm)----lounz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Odin3

Újonc
2021. 07. 14.
23
10
V4 karakter
Zurab Nagazi
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
William McKenzie

A ban időpontja:
2023.05.02

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
lounz

A ban oka:
Szereptévesztés

Amiért szeretnéd az unbant:
Sziasztok! Már 1 éve hogy ki lettem bannolva a szerveről. Szeretnék vissza jutni a szerverre, szeretném a haverjaimmal újra együtt elütni az időt. Megbántam azt ami történt, az idő amit beleöltem a szerverbe egy szempillantás alatt elveszett. Hülyeség volt ezt tenni akkor, de már sajnos nem tudom visszacsinálni, viszont nem fogom mégegyszer elkövetni ezt a hibát. Ki szeretném próbálni a megújult szervert.

Megjegyzés:
Meggondolatlan voltam, és nem láttam át, hogy mit tehetek és mit nem. Újraértékeltem az egészet, rájöttem, hogyha a szerveren szeretnék játszani, sokkal megfontoltabban és komolyabban hozzáállva kell játszanom. Elnézést szeretnék kérni azoktól a játékosoktól akiknek ezzel a játékát elrontottam így utólag is. Ígérem ilyen többet nem fog előfordulni . Egy esélyt szeretnék kérni, hogy bebizonyítsam, hogy megváltoztam. Köszönöm szépen, hogy végigolvastad.

 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 314
4 005
www.youtube.com
V4 karakter
Mesa Varela
Szia.

Nem csak egy szimpla szereptévesztés volt, M4el menekültél szerelőként amit büszkén kiraktál egy youtube videóba is. Nem tudok erre még UBt adni, de még a közeljövőben sem.
 
  • Tetszik
Reactions: Pst
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.