William Lawrence jelentkezési lapja a Las Venturasi Taxitársasághoz. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Atticus

2019. 04. 27.
310
983
LV karakter
Ronald Westlake
Lap.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Máténak hívnak.
Hány éves vagy?
14 éves vagyok.
Hány játszott perced van?
17280 játszott percem van a szerveren.
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen voltam, három alkalommal --> https://imgur.com/ghYzivp
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam még kitiltva a szerverről. --> https://imgur.com/0ks1PPD
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen, volt. --> https://imgur.com/l6OWKdA
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
A Yakuzában és a Guerros Profetasban.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Mindkettőnél ráuntam.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Nem tudok semmit kiemelni, különösebben nem vagyok büszke semmire. Akkor vagyok büszke magamra/egy eredményemre ha segítek valakinek és úgy érem el.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Napi 2-3 órát szánnék a frakcióra.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Rendelkezem mindkettővel.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Az új dolgok (környezet változás etc.) belőlem aktivitást, lelkesedést és szorgalmat váltanak ki. Ennek hatására nő a munkakedvem. E-mellett szeretem segíteni az embereket, úgy gondolom ,hogy csapatjátékos vagyok és ,hogy könnyű velem megértetni dolgokat.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Sziasztok! Engem Máténak hívnak, Budapesten élek már születésem óta. Itt nőttem fel, ide köt minden. Jelenleg Gimnazista vagyok (6+1) és jövőre fogok az ún. nyelvi évbe lépni, ahol nagyobb hangsúlyt fogunk fektetni a nyelvtanulásra. Az iskola ráadásul rengeteg lehetőséget is rejt magában, ezeknek köszönhetően kerültem el egy egyesületbe, ahol aktívan tollasozom. Így azt gondolom ,hogy nem nehéz kitalálni ,hogy a gépezésen kívül mivel ütöm el az időt. Aktívan a tollas mellett semmilyen sportot nem űzök, egyedül hobbyból röplabdázom. Az MTA 2017 óta lett szerves része az életemnek, igaz kisebb kihagyásokkal.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
William Lawrence
Jelentkező születési helye, ideje:

Los Santosi Kórház, 1996. 02. 28.
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Nicole White
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen, az összes okiratom érvényes.
Miért szeretne ide jelentkezni?

A vezetés amióta megszereztem a jogosítványomat a szerves részét képezi az életemnek, eddig buszsofőrként helyezkedtem el. Azt gondolom ideje egy kicsit kipróbálnom magamat mint taxi sofőr.
Miért pont önt vegyük fel?

Nagy tapasztalatom van a vezetésben, Los Santos utcáit rongyosra jártam. Azt gondolom ,hogy könnyen tanulok és ,hogy csapatjátékos vagyok.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Elengedhetetlen, hogy a csapat tagjai pontosan értsék, miért kerültek be a csapatba, mi a pontos szerepük benne. Emellett tisztában kell lenniük azzal is, hogy a munkájuk, és a csapat munkája hogyan illeszkedik a vállalat stratégiájába, amely a kitűzött célok elérését szolgálja. A csapat szerepét és fontosságát a vállalati irányelvek, értékek, a vállalati kultúra és a kitűzött célok tükrében kell meghatározni.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Elfogadom és sikeres felvételem esetén be is tartom azt.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Elfogadom az 5 ezer dolláros kauciót.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):


Jelen levelemmel, valamint a csatolt magyar nyelvű önéletrajzommal szeretnék jelentkezni a SeeCity Taxi által meghírdetett sofőr munkakörre.
Szakmai pályafutásom során betöltött munkaköreimben számos olyan tapasztalatot szereztem, melyeket hasznosítani tudnék a maguk cégénél is. Ezzel hozzájárulva a cégük felhőtlen működéséhez. Azt gondolom ,hogy mivel már rengeteg éve szolgálom a SeeCity Bus-t, ezért szereztem kellő tapasztalatot ahhoz ,hogy végre egyet lépjek a személyszállítás terén.


Kérjük csatolja az önéletrajzát:


~William Lawrence: Los Santosban születtem, 1996 második hónapjában, Februárban. Gyermekkoromat itt töltöttem édesanyámmal és a testvéremmel, Michaellel. Annyira nem volt felhőtlen ez az időszak hiszen édesapám bevonult a seregbe és az életét vesztette. Anyám nem tudta kiheverni ezt és ennek köszönhetően masszív alkoholista lett. 2002ben ülhettem elősször az iskolapadba, a Los Santosi 'T Schoolban. Az első négy évem jól sikerült az iskolában, viszont ahogy felsőbb évesek lettünk már egyszerűen nem lehetett tartani a tanárok által elvárt tempót. Így többek közt én is átiratkoztam egy másik iskolába. Itt sokkal lazább volt a légkör, a tanárok reális elvárásokat gördítettek felénk így nem kellett attól tartsunk ,hogy a hatodik évet egy másik intézménybe kelljen majd megkezdjem. Az általánost befejezvén kezdett körvonalazódni bennem ,hogy merre is szeretnék elindulni. Egy Közgazdasági Gimnáziumba nyertem felvételt ahol végül remek eredményekkel végeztem. Ez idő tájt szereztem meg a jogosítványomat, a testvéremmel egy évre rá Las Venturasba költöztünk ahol ideiglenesen buszsofőrként helyezkedtem el.




Aláírás: Will Lawrence

Kelt.: 2019. 06. 06.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: smolen és krts

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
Nem lett rossz lap, a Jailok azok szinte már semmisek, olyan régen voltak. Egy amire ki szeretnék térni. Írtad, hogy mindkét frakira ráuntál. Ezt a leaderek is hangsúlyozni fogják, hogy egy frakció nem átjáróház. Itt hosszú összetartó csapatmunkára számít mindenki. Szóval ha úgy gondolod hogy hosszú távon szeretnél tag lenni akkor
Támogatlak. :)
 

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Carol O Lefebvre vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019.06.13. 19:00 (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés: Szép lap lett.
 

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
A frakció tagja lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.