William jelentkezési lapja See City Car Service felé.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gedeon95

Újonc
2022. 07. 31.
2
0
V4 karakter
nincs
LV karakter
nincs
V2 karakter
William Flick
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
William Flick
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 10721
IC SZINT: 15

KOROD:13
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://kepkuldes.com/image/ifE335 ,https://kepkuldes.com/image/ifEQje

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: van
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: van

EDDIGI FRAKCIÓID: nem voltam frakcióba
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: nem voltam
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-5 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 6-7 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Gedeon vagyok 13 éves szeretek focizni szeretek gépezni. Budaörsön élek itt folytatom tanulmányaimat az első számú iskolába járok azon belül a 8.osztályba edig Kárpátalján éltem csak a háboru miat eljötünk nem vagyok haragtartó segitőkéz vagyok könyen barátkozok IRL mint játékban
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Régóta szerelő szeretem volna leni nem szeretnék ilegálba belekeveredni szerintem hamar betudnék ilezkedni van bent egy haverom az is segitene betanitani meg halom hogy kedvesek az ot dolgozók és ha bekerülök sokáig maradnék

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszönöm hogy végig olvastad.

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 568
V4 karakter
ladislav kucera
Rossz helyre nyitottad a jelentkezésed, de ezt megoldottam.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.09.23 20:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.