William Jackson jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsombiii...

Újonc
2023. 04. 22.
11
0
V4 karakter
Reece Jenkins
LV karakter
William Jackson
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

William Jackson

Születési helye, ideje:

Las Venturas, 1980.01.10

Édesanyja leánykori neve:

Mary Swift

Jelenlegi lakcíme:

Las Ventura, Old Venturas Hotel 1235

Hány éve él a városban?

43 éve, születésemtől fogva élek a városban.

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Mert szeretném magam kipróbálni mint szerelő és szeretnék belefolyni a szerelés végtelen univerzumába.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Azért érzem magam alkalmasnak mivel fejldődőképes vagyok, illetve a kitartásom az egekben van, és nagyon szociális ember vagyok ebből kifolyólag szeretem az emberek társaságát ezzel a munkával pedig, adott az emberek társasága.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Nem.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Minél hamarabb beilleszkedni illetve megismerni a telepen dolgozó kollégákat ezután minél több időt szeretnék fordítani a telepre, hogy egy sikeres karriert tudjak felépíteni.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Viszonylag sok időre tervezek (több hónap) a cégnél dolgozni mivel szeretnék fejlődni mind tapasztalatban mind vagyon ügyileg.

Előző munkahelye(i):

Állat értékesítő cégnél dolgoztam.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

Rá kellett jönnöm, hogy nem igazán szeretem az állatokat.

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

https://imgur.com/1zZTrU7









A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


William Jackson





Redline Auto Service 2023
Est.2017.



Red-Line-Auto-szoba-kislog.png




Játszott perceid:

13 624

Eddigi frakcióid:

Nem voltam még frakcióban.

Eddigi frakcióid távozásainak okai.

-

Jelenlegi frakciód:

Nem vagyok tagja semmilyen frakciónak jelenleg.

Mióta RP-zel?

MTA-t nagyjából 1,5/2 éve játszok. GTA V Roleplay-t nagyjából 3-4 éve játszom. Tehát olyan 5-6 éve RP-zek szüntelen.

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?

Igazából szeretném magam kipróbálni, hogy milyen is szerelőnek illetve egyáltalán frakcióban lenni. Szeretnék valahova "tartozni" ha mondhatom így. Új élményeket vinni az RP-be, színesebbé tenni azt.

Miért pont téged válasszunk?

Mert a csapatmunkával kapcsolatos tapasztalataimmal segítem a pozitív munkakörnyezet kialakítását és a hatékony együttműködést. Problémamegoldó készségemnek köszönhetően hatékonyan kezelem a változatos kihívásokat és feladatokat. Az elkötelezettségem a folyamatos tanulás és fejlődés iránt lehetővé teszi, hogy mindig naprakész legyek

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

Eddig nem voltam és nem is tervezek.
Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

Nem voltam.
Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Voltál-e már szerelő?

Nem.

Mennyi idős vagy?

17

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?

Nagyjából 1-2 éve.

Használsz-e TS3-at?

Igen.

Használsz Facebook fiókot?

Igen.

Használsz Discordot?

Igen.

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?

7-8 óra hosszát is akár.

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?

Délelőtt és délután is elérhető vagyok egyaránt.

Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):

Haraszthy Zsombornak hívnak 17 éves vagyok. Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében élek jelenleg, Gimnáziumban tanulok. Szabadidőmben leginkább teniszezni és focizni szoktam (na meg videójátékokkal játszok), nagyjából másfél éve hagytam abba a versenyszerű úszást. Egy életvidám, szerethető személyiség vagyok, (megspékelve egy kis makacssággal) aki mindig nyitott az új dolgokra. Extrovertáltságomból adódóan a legtöbb emberrel jól kijövök, megtalálom velük a közös "hangot". Nagyon szociális embernek tartom magam mivel egyedül sose éreztem/érzem magam kiteljesedve.





Redline Auto Service 2023
Est.2017.
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
Szia, nincs már TGF.
 
  • Szomorú
Reactions: NandiLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.