William Hillson Főtörzsőrmester jelentései [09.23-09.29]

MilanDO18

Barangoló
2019. 02. 07.
91
19
20
V4 karakter
William Hillson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
William Hillson
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester[1311]
Egység főkódja és egységszáma:
T-6
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Lorenzo Justin Főtörzsőrmester[1293]
Ernest Meeks Őrmester[1413]

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Tyron Willengton
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
BMW 3 series e46 - P-06179
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.09.25.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás (CSH)
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
Járőrszolgálatot végeztünk amikor is sürgősségin rádión, TEK-es kollégánk Közlekedés Rendész egységet keresett ugyanis, cserbenhagyásos balesetet szenvedtek, de megtudták fogni az elkövetőt. Ezután válaszoltunk nekik, majd pedig elindultunk a helyszínre. Elkértem a felvételeket a kollégától, majd azok megtekintése után felszólítottam többször is a gépjármű sofőrjét, hogy hagyja el a gépjárművét és tegye hátra a kezét, majd amikor kiszállt az autóból megint megkértem, hogy tegye hátra a kezét, és ezt nem követve, ezért sokkolásra és bilincselésre került az illető, ezután a helyszínen lévő Justin Főtörzsőrmester ellátta az érintett autó utasát, majd pedig elindultunk a kapitányságra, hogy megkezdjük a kihallgatást. A kihallgatáson először a baleset körülményeiről kérdeztem, ahol ő elmondta, hogy "ADHD-s és folyamatosan pörög" ezért hajtott el, mert az adrenalin pumpa fel ment benne, ahogy ő fogalmazott, majd pedig megkérdeztem, hogy mi indokolta, hogy több felszólítás után sem volt a kéréseimet képes teljesíteni, amit azzal indokolt, hogy nem adtam neki elegendő időt, de bőven adtam neki elegendő időt adtam neki, hogy lereagálja a történteket hiszen míg megnéztem a felvételt addig nem kezdtük meg ténylegesen ellene az intézkedést, csak utána lett többször is felszólítva, ezután közöltem vele a vádakat és a büntetését ami $72800 pénzbüntetés és 120 nap letöltendő börtönbüntetés, a vezetői engedélyét bevontunk, óvadékra volt lehetősége.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$72,800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
120 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Vezetői engedély
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
William Hillson
lablec.png
 

MilanDO18

Barangoló
2019. 02. 07.
91
19
20
V4 karakter
William Hillson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
William Hillson
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester[1311]
Egység főkódja és egységszáma:
T-6
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Ernest Meeks Őrmester[1413]

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
David Gomez
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.09.25.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
54 § Hatóság félrevezetése (HF)
Az intézkedés részletes leírása:
Éppenséggel visszaterveztünk volna menni a kapitányságra egy hívás miatt, amit lemondtak ezért folytattuk a szolgálatot, de nem sokkal később rá kaptunk egy bejelentést idézem "Dulakodás a rendőrség előtt! gyorsan jöjjenek". Meg is indultunk a kapitányságra, ahol Mr.Gomez fogadott minket a kapitányság előtt, aki szemrebbenés nélkül megkérdezte, hogy az autóját jöttünk-e kiváltani, az éppen épületből kijövő Inan Doherty Főtörzsőrmesterrel pedig kikérdeztük, hogy mire is véljük ezt, akinek a válasz erre az volt, hogy ő gondolta mi erre a hívásra reagálni fogunk, de aztán megváltoztatta a történetét út közben és mégis volt dulakodás. Ezután nem vártunk sokat és levittük Meeks Őrmester társaságában a kihallgatóba, hogy jobban kikérdezzük erről, aki a kihallgatás és a fent történt beszélgetés alatt végig flegma stílust képviselt. Még kérdőre mert minket vonni, hogy mi milyen jogon állítjuk őt el hisz ő nem csinált semmit, és hogy engedjük el őt, és váltsuk ki neki az autóját. Ezután közöltük vele, hogy mi is lesz valójában ami egy Hatóság félrevezetése miatt kapott börtönbüntetése lesz. A büntetése pontosabban $31200 pénzbüntetés és 80 nap letöltendő börtönbüntetés.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$31,200$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
80 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
William Hillson
lablec.png