William Heath átjelentkezési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

leblek

Zöldfülű
2019. 04. 11.
208
102
V4 karakter
William Heath
tek.png

Áthelyezési kérelem formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 16 éves vagyok.​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Helló, Henrik vagyok. Budapesten élek és egy négyosztályos gimnáziumba járok, emelt angol és olasz tagozaton. Az iskola mellett Taekwondo edzésre szoktam járni. Emellett szeretek a barátaimmal lógni, bulizgatni.​

4. Mióta játszol a szerveren? 2017. 12. 04-én regisztráltam, azonban akkor még nem nagyon játszottam a szerveren. Aktívan 2023. májusában kezdtem el RP-zni.​
4.1 Játszott perceid száma: 84-85 ezer percem van jelenleg.​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Attól függ, hogy mennyi dolgom van egy nap folyamán, de általában 2-3-4 órát tudok lenni. Hétvégén ez természetesen több.​

5. Miért szeretnél az TEK-hez csatlakozni? Szeretnék több embert megismerni a szerverről és az idáig szerzett rendvédelmi tapasztalataimat kiszélesíteni.​
6. Miért hagyod ott a jelenlegi frakciódat? Különösebb okom nincsen, nagyon szeretem a Rendőrséget, egyszerűen szeretnék egy légkörváltást és más frakciókat is kipróbálni.​

7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Ugyanolyat, mint idáig a Rendőrségnél: tisztelettudó, szorgalmas és kitartó ember, aki minden erőfeszítést vállal ahhoz, hogy segítsen megállítani a bűnözést.​

8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! A TEK feladata, benne van a nevében is: a terrorcselekmények megelőzése, amennyiben megtörténik annak minél hamarabbi elhárítása, legkevesebb áldozattal. Továbbá, ön- és közveszélyes bűnözők elfogása.​


Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: William Heath​
2. Születés helye: Los Santos​
3. Születés ideje: 1997.06.01.​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
6. Személyigazolvány száma: 676799DS​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Los Santos, Jefferson Motel 22.​
10. Tartózkodási helye: Megegyezik a bejelentett lakcímemmel.​
11. Telefonszáma: +38-76-993-8962​
12. E-mail címe: william.heath@seemail.com

Jelenlegi munkahelye
Munkaviszonya
Szervezet neve: Rendőrség​
Betöltött pozíció: r. Törzszászlós, KR Egységvezető​
Munkaviszony kezdete: 2023.05.08.​
Áthelyezési kérelem benyújtásának indoklása: Az idáig megszerzett tudásomat máshol is kamatoztatni. Továbbá, a Készenléti Rendőrségben tartózkodásom óta szerzett tapasztalatokat a behatolásoknál hasznosítani, későbbiekben akár, mint műveletirányító is.​
Kérjük csatolja a szervezet vezérkarának belegyező nyilatkozatát az áthelyezéshez.:
Alan P Ross r. alezredes levelet fog küldeni.

Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Los Santos Középiskola, érettségi​
- San Fierro Főiskola, Kriminológia szak​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​


Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Angol nyelv, B2-C1 szinten​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- és/vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​


Záradék

A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz.
Továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az áthelyezési kérelem elbírálása során a Terrorelhárítási Központ vezérkara elkérje az Ön személyi aktáját a képviselt szervtől.
Kelt.: Los Santos, 2024.03.18.
William Heath
 

Alan

X/0
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 17.
869
4 166
22
Jászberény
V4 karakter
Alan P. Ross
LV karakter
Gabriel Perin
image.png

Tisztelt Bizottság!

A Rendőrség vezérkarát William Heath törzszászlós felkereste. Közös döntés alapján engedélyeztük számára az áthelyezést. Levelemmel igazolom, hogy felül írott jelentkező a Rendőrségben való pályafutásáról leírtakat a valóságnak megfelelően közölte.

Los Santos, 2024/03/17
Alan P. Ross
r. Alezredes​
 

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 797
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l f o g a d t a.

Az elkövetkező 48 órában a HR Igazgatóság egy munkatársa felveszi Önnel a kapcsolatot. További részleteket fog adni Önnek személyes interjú időpontjával kapcsolatban, illetve a további teendőivel (Meghallgatás időpontját a Meghallgatás időpontok résznél látod, hozzászólásban jelezd melyik felel meg). Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Sok sikert kívánunk!

((Személyes megjegyzés: Keress fel TS -en. ))





Fallen
r. Dandártábornok
 
  • Imádom
Reactions: leblek
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.