William Freeman jelentkezése Fix and Drive ba[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

simivagyok

Újonc
2019. 07. 02.
8
0
V4 karakter
Thomas Benjamin
LV karakter
Simon Williams
V2 karakter
Natalia Seleznyov
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Simi ~



Életkorod:

~ 16 ~



A játékon belüli szinted:

~ 18 ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ nem és nem is szeretnék https://imgur.com/a/OQBdjgk ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Igen rendelkezem és szoktam használni ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Igen ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ 16 éves vagyok. Programozónak tanulok és szeretek gépezni és a seemta v2 n játszani. Kedves és jófej, vicces vagyok. ~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ William Freeman ~



Anyja, apja neve:

~ Anyja: Julia McKenzi Apja: Marcus Freeman ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ Gmail cím wfreeman97@seecity.com Tel:499008 ~



Büntetlen előítéletű?

~ Igen teljes mértékben ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://imgur.com/a/pKUNiCl ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Nincs ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Szerintem nagyon fontos mondjuk ha valaki új akkor segítenek neki vagy ha valaki mondjuk műszakba van látja hogy nincsenek vendégek a munkatársa pedig lassan halad akkor segít neki. Tehát szerintem fontos ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Igen ~



Csatolja be önéletrajzát:

~ 1997.06.12 én születtem Las Venturasban és itt is végeztem el az általános iskolámat. 2012 ben átköltöztem San Fierro ba ahol elvégeztem Középiskolámat ahol Leérettségiztrm autó mechatronikai teknikából majd az egyetemet ahol megszereztem az Autószerelői diplomám. Jelenleg San Fierro ban lakom a testvéreimmel és 23 éves vagyok.~




Aláírás:

William Freeman
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel ma 18:15kor TS-en meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.