William D Madison jelentkezése az SCCS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NathanV2

Újonc
2019. 01. 20.
71
15
V4 karakter
Aasir Chambers
V2 karakter
Nathan Andres

See City Car Service jelentkezési lap!




IG Neved:
~ William D Madison ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2 hónapja nem voltam fent a szerveren, egyszerűen nem volt kedvem. Mostanában kezdtem el újra játszani. Közel 34.000 játszott perccel rendelkezem. ~

Hányas szintű vagy?
~ Mivel még ma nem volt lehetőségem felmenni a szerverre, ezért pontosan nem tudom megmondani. Mai nap folyamán még megírom. 25-30 körül vagyok valahol. (edit: 26-os vagyok) ~

Hány éves vagy?
~ 15 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam SCCS-be, ahol még a kezdő szintemből adódóan, és a szabályzat enyhe ismerete miatt kirúgtak.
Ezután megjártam az OMSZ-t ahol eljutottam a főleader rangig. Ezt pedig csak később leadtam.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretnék újra elkezdeni rp-zni, és játszani, és az SCCS lenne az ideális frakció erre. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 2-3 óra naptól függetlenül. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)
~ Nem voltam: https:confused:/imgur.com/a/ZXZR5tw ~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)
~ Voltam: https:confused:/imgur.com/a/zccRRre ~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Botond vagyok, 15 éves. Már vagy 3 év játszok RP szervereken. Most volt ugye egy kisebb kihagyásom. Szabadidőmben általában Seemta-zok. Jó tulajdonságaim, hogy türelmes vagyok, és kedves. Rossz tulajdonságaim, hogy hamar kitudnak hozni a sodromból. ~

 
Utoljára szerkesztve:

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Szia! Személy szerint nem értem hogy egy szerelő frakcióban mit szeretnél rpzni. A másik pedig az hogy szerintem eléggé rövid lett. Amint tudod bővítsd szerintem. Én Tartózkodom!
 

NathanV2

Újonc
2019. 01. 20.
71
15
V4 karakter
Aasir Chambers
V2 karakter
Nathan Andres
Szia! Köszönöm először is a véleményt. Szerelő frakcióba szeretnék csatlakozni, amíg az RP-s életbe újra belerázódok. Nem szeretnék már rögtön egy OMSZ-t vagy nagyobb több RP tudást igényelő frakcióba csatlakozni. Nyilván nem 0-24 dutyban leszek, szóval szerintem itt félre értettél.
A másik pedig...
Minimum 5 mondatot kell magamról írni. Ez meg volt. Nem tudom még mit várnál el, hogy bővítsek.

Mindenhol máshol teljes választ adtam.
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Én leírtam a véleményemet. Majd a kirajfalwi kiraj eldönti.
Edit: Nem értettem semmit sem félre amit leírtam az első hozzászólásba. Idézem "elkezdeni rp-zni, és játszani, és az SCCS lenne az ideális frakció erre " Szerintem nincs miről beszélni innentől. Még valamint, nem volt szó arról mennyit duty-zol. Azt írtam hogy mit akarsz rpzni ebben a frakiban. Szóval akkor ki értett kit félre? :D
 
Utoljára szerkesztve:

NathanV2

Újonc
2019. 01. 20.
71
15
V4 karakter
Aasir Chambers
V2 karakter
Nathan Andres
Én részemről azaz SCCS lenne erre ideális. Igen. Mert SCCS mellett tudnék még offduty RP-zni. Megfelelő aktivitással.
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Hát a 2-3 óra mellett nem tudom hogy akarsz RP-zni.
 
  • Tetszik
Reactions: NathanV2

NathanV2

Újonc
2019. 01. 20.
71
15
V4 karakter
Aasir Chambers
V2 karakter
Nathan Andres
Megpróbálok 4-5 órát is aktív lenni hétköznap. Hétvégén is ugyanennyi, talán 1-2 órával többet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.