William Costa jelentkezés lapja a Fix&Drive-ba[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Djepresi2

Újonc
2021. 01. 03.
8
2
V2 karakter
William_Costa

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Patrik szólíthatok és 18 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2020 óta játszom de kisebb nagyobb ki hagyássokal ezért 12224 percel rendelkezem ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/Sva10P6 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 5-6 óra ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Patriknak hívnak 18 éves vagyok.Szeretek csapatban dolgozni. 3-5 éve rp zek itt kezdtem see mta v2 n az rp-t. Segítőkész vagyok mindent meg lehet velem beszélni mindig oda figyelek a másikra jól teljesítem a meg kért dolgokat.Ugy mond egy auót mánias srác vagyok. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ William Costa ~


Születési helye, ideje:

~ San Fiero Hospital 2000.04.00 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~Autó szerelő szakközép iskola ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ A családom ban mindenki autó szerelő volt és ő miatta szeretem meg én is ezt a szakmát és arra gondoltam hogy ki próbálom magam egy ilyen remek csapatba mint maguk sok sok ideje gondolkodom rajta hogy bele vágjak e és azt mondtam hogy igen érdemes mert a családom példáját szeretném folytatni és át adni a gyerekemnek minden tudásomat hogy ő is meg szeresse és tiszta szívből csinálja és folytatja ezt. Több éve figyelem magukat hogyan csinálják a munkát és nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve és szeretnék én is a csapat tagja lenn ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Neve: William Costa. Születési ideje/helye: San Fiero Hospital 2000.04.00. Édes anyja neve: Jessica Cortes. Legmagasabb iskolai végzetsége: Autó szerelő szakközép iskola 2016-2018 Idegen nyelv ismeret: Emelt alngol .Willam Costa vagyok Autó szerelő 2015 ben kezdtem el és 2017 ben el végeztem az iskolát 20 éves vagyok.Tapasztalaim alapján nagyon jól érzem magam ebbe a szakmába. ~

Aláírás:

William Costa

Alax válasza:
12 órád van frissíteni a V2 karakterneved az aktuálisra!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
Reactions: ExTasYY

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - Jelenleg nincs tagfelvétel! - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.