William Clinton jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ZoliV2

Zöldfülű
SzerverAdmin
v2
2020. 11. 14.
182
57
22
Berhida
V4 karakter
William Clinton
LV karakter
-
V2 karakter
Benito El Fuego
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Zolinak hívnak, 19 éves vagyok. Van egy német juhász kiskutyám. Maximalista vagyok, a rám bízott feladatokat legjobb tudásom szerint teljesítem. kb 6-7 éve rp-zek, de lehet hogy több. Rengeteg szabadidőm van, sokat vagyok fent a szerveren.]

Mióta játszol a szerveren?

[2020-10-12 16:04:50]

Eddigi elért dolgok:

[TS próbaidős moderátor, NAV zászlós rendfokozat.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Kipróbálnám magam ezen a területen is, illetve szeretek segíteni másokon, mint irl, mint játékokon belül.]

Miért téged válasszunk?

[Fentiekben emlitettem maximalista vagyok, ami néha áldás, néha átok is. A rárámbízot feladatot a legjobb tudásom szerint elvégzem. Lehet rám számítani, jól dolgozom csapatban is meg egyedül is.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Átlagban napi 4-5, de van amikor 7-8 órát vagyok fent a szerveren, ebből akár mindet is rá tudnám szánni.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Mint azt már említettem átlagban 4-5, van amikor 7-8 órát.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Megpróbálom neki elmagyarázni, hogy én nem tudom megjavítani az autóját, mivel nem vagyok Adminisztrátor csak Adminsegéd. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elmondom neki, hogy van 2 szerelő telep, ahol a játékosok dolgoznak. Ha ezek a játékosok nincsenek fent a szerveren, nem tudja megszereltettni a járművét. Elmondanám, hogy ez IG pénzbe kerül, amit ki kell fizetnie. Ezek mellet elmagyaráznám neki, hogy ha a járműve totálkáros, akkor ki tud hívni vontatókat is. Elmondanám azt is, hogy a műszaki negedélyt és az olajcserét is náluk tudja elintézni. Elmagyaráznám a VIP sor (gyors sáv) és a sima sor közötti különbséget. Valamint ismertetném a teljes szerelés fogalmát is, hogy ne lepődjön meg a későbbiekben.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[VH- Személyes okmányok miatt, forgalmi miatt, iratok újítása miatt. Munka felvétele miatt, hiszen az a legfontosabb.
Kórház- Kórházi ellátás miatt, ha kevés az életed ott tudnak ellátni, töröt csontokat ott tudják ellátni.
Szerelőtelepek- a járművek megjavítása végett. Forgalmi engedélyt is ott tudnak kérni. Olaj csere miatt. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Válaszolok neki, ha kérdez. Amennyiben nagyobb segítségre szorúl amit én nem tudok megadni neki, akkor elküldöm Adminhoz.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Szólok Adminnak, amennyiben nincs fent, lefényképezem és ha fen lesz admin szólok neki.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Nem https://imgur.com/a/EItc1OI]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem https://imgur.com/a/EItc1OI]
 
Utoljára szerkesztve:

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Szia! Szerintem a "Hogyan mutatnád be a szerelő rendszer" kérdésre a választ fejts ki bővebben.
 
  • Tetszik
Reactions: ZoliV2

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: ZoliV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.