William B Hart jelentkezése az OKF-hez

Elek445

Újonc
2023. 11. 15.
15
8
V4 karakter
William B Hart
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: William B Hart
Születési helye, ideje: 1995.05.27
Bejelentett lakcíme: Tierra Robada
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): williambhart@gmail.com,+38-76-898-9769
Legmagasabb iskolai végzettsége: See City Szakközépiskola
Megszerzett szakmák, képzettségek: Autómehatrónikus
Nyelvismeret: Angol, Német és Spanyol
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B, C és E kategóriás jogositványom van

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Azért szeretnék a katasztrófavédelemhez csatlakozni mert mindig is szeretem volna más ember társaimon segitteni .


Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Oxigén,Könnyen gyúlékony anyag , gyulladási hőmérséklet.


Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Leggelsőnek elmegyek le kapcsolni a házat az áramhálózatról és amikor le kapcsoltam akkor rádiózok a kollegáimank és akkor el kezdik oltani az elektromos tüzet speciális habbal .


Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Hidraolikus veszitő vágó , kis és nagynyomású tömlők, tüzcsapkulcsok, nagy telyesitményü szivatyú, Láncfürész, feszitő vas .


Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Felmérem a szituációt,hogy már biztosan nem szakad e be jobban a mennyezet és mikor meg bizonyosodtam arról, hogy már rám nem szakadhat a menyezet akkor el kezdem a társamról le venni a menyezet darabokat és akkor mikor ki szabaditottam a rom alóll akkor segitek neki el hagyni a lakó házat .


Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Elsőnek el kezdjük három viz sugárral oltani a tüzet és a közzben a gáz palackot egy viz sugár egyfolytában hütti és addig én meg a kollega be megy a lakásba a kisfiút ki menteni .


Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Tulajdonságaim: Türelmes , Szavát be tartó , meg értő .


- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Az én nevem Elek , 17 éves vagyok egy kis erdélyi városban élek . Sok hobbim van ezek : Kerékpározás,túrázás, quad ozás .

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
65430 játszott percem van

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.
,
Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Azért szeretnék a frakció tagja lenni mert mindig is érdekelt hogyan dolgoznak a tüzoltók és mert egy összetartó csapat hoz szeretnék tartozni

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
BMS, See City Honvédség , See Ring Service . Ezekből mind idő hiánya végett léptem ki .

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen rendelkezem

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.07.20

Aláírás: William B Hart