Will Paolo Formanyomtatvány

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szabolcs0007

Újonc
2024. 08. 20.
1
0
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Szabolcs<
~ Hány éves vagy? ~
>17<
~ Account ID-d? ~
>244786<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>1949Perc<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután és Este/Éjszaka folyamán<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>Több mint 4óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Ez lesz az első frkacióm<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Sziasztok Szabolcs vagyok 16 éves. Még iskolába járok. Szabadidőmben a gép előtt vagyok sajnos elég sokat de járok néha sportolni is azon belül úszni.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Will Paolo<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Los Santos, 1999/02/02<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Még nem volt ez lesz az első.<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Azért mert szerintem elég megbízható vagyok és elég sok időt szánék a szerelésre az életemből.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Igen<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Jó napot.

Will Paolo vagyok és van egy testvérem aki Will David. És már mikor megérkeztünk a városba a testvéremmel már akkor eldöntük hogy szerelők szeretnénk lenni és még egy nagyon jo barátunk is velünk tartott név szerint Will Matheo. Már nagyon régóta nagyon jó barátok vagyunk mi így hárman és szeretünk mindent együtt csinálni és a világot is járni. Ez lesz mind hármunknak az első normális munkahelye mert eddig csak ilyen hobby munkákat csináltunk de azt is persze együtt. Már megismertünk egy jó pár embert a városban mióta itt vagyunk és elégé tetszik mind hármunknak a város mert egy nagyon jó hely. És reméljük hogy mind hármunkat felvesznek erre a szerelőtelepre és majd tudunk a 2 jó barátommal együtt egy helyen dolgozni és megkeresni a napi kenyerünket vele. És reméljük hogy egy jó társaság tagjai lehetünk és jól érezhetjük magunkat a közzöség új tagjaként. És nagyon sok ideig ennek a szerelőtelepnek a tagjai lehetünk és kiszolgálhatjuk a vendégeket és elégedettek lesznek. És ugye bár nem utolsó sorban a testvéremmel együtt le is raktuk a középiskolát és az autószerelő szakmát is ugye bár hogy könyebb legyen a dolgunk jelentkezni a szerelőtelepekre. És az élteünk nehezen indult mert nehéz körülmények között nötünk fel a testvéremmel.<

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>Fél óra<



 
Utoljára szerkesztve:

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
368
137
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség kiértékelte, ezek alapján a jelentkezését ELUTASÍTJUK!
Kérjük ne csüggedjen, próbálkozzon meg később újra beadni a formanyomtatványt!

((Tölts el még egy kis időt a szerveren, gyűjts tapasztalatot. Ezek után is szeretnél csatlakozni a telephez, írj meg egy új jelentkezési lapot pár hét múlva.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.