Will Mongomery S.G.H Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
A

Alexander

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Sziasztok, a nevem:Alex 16 éves vagyok. Szeretek másoknak segiteni, barátságos vagyok. Voltam már más MTA szerveren is Adminiszrátor a nevét nem igazán mondanám hogy ne hogy szerverhirdetés legyen. Szeretek focizni,játszani a számitógépen nagyábból mindig itt vagyok a gép előtt csak akkor megyek ki az útcára ha hivnak, ott szoktunk játszani a haverokal. Romániába élek már 16 éve Nagy váradon születtem 2002.10.24én. Pár hónapra rá mire megszülettem elköltöztünk onnan egy vidékre és ott élek már egy jó ideje. Szeretem a történelmet, de leg inkább az első és másadik villág háború-t szeretem olvagatni és a youtubon a dokumentum filmeket nézzni. Nagyábból ennyit tudnák magamról irni ha esetleg eszembe jutna még valami hozzá irom]

Mióta játszol a szerveren?

[2019-02-10]

Eddigi elért dolgok:

[+13443 játszott perc
+23.00.000FT
Terrorelháritási Központ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Azért mert szeretném erősiteni a SeeMTA v2 Admin csapatát, segitőkész,barátságos vagyok nagyon szeretek/szeretnék másoknak segiteni. Nagyon aktiv vagyok, voltam már más MTA szerveren is AdminSegéd/Adminiszrátor]

Miért téged válasszunk?

[Szerintem én lennék a megfelelő ember. Segitőkész, barátságos és nagyon szeretek másoknak segiteni. Azért válaszatok engem mivel van már tapasztalatom erre a posztra, voltam 3 hónapott Adminiszrátor egy másik szerveren.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Amennyi a kötelező ide vagy mégtalán több, 3-4 óra, kedvtől függően.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Olyan 3-4 órát a kedvemtől függ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Nos, ha azt kéri hogy fixeljem mega járművét megmondom neki én nem tudom megfixelni amennyiben buggból/nem más játékos és saját hibájából tört össze és van róla bizonyitéka hogy nem az ő hibája kérek róla bizonyitékot, ha nem érti meg megkérem szépen tőle hogy adjon egy kép/videó formájában bizonyitékot hogy eltudjam küldeni azt egy adminiszrátornak. Ha nincs akkor megirom neki hogy hivja fel a vontatót ezzel a parancsal: /call 222-222 l /call 444-444]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Nos, a szerelő rendszert úgy mutatom be neki hogy, megmondom neki ha össze van törve a gépjárműved oda tudsz menni megszereltetni. Az első sáv ahogy bemész a szerelőtelepre az nem fizetős, de a másik az igen. Miután bent vag a szerelő megfogja kérdezni hogy teljes lesz vagy csak motor amire te IC kell válaszolnod a T betű lenyomásával tudsz IC irni. Amennyiben ez meg van megirod neki mit akarsz megjavitatni rajta és amiket mondtál neki azokat gyors kiszámolja és elkéri a pénzt amennyiben kifizetted megszereli a gépjárművedet]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1. Városháza:Itt tudja a játékos felvenni a tetszöleges munkát és az iratokat kiváltani. PL:Személyi - Igazolvány A személyi - igazolvány arra szólgál ha félre állitja a rendőr igy tudja magát igazolni. Horgászengedély, a horgászengedély ha horgászik és oda megy a Nemzeti Adó - és pénzügyőr hogy igazoltasa hogy van-e engedélye vagy nincs amennyibe van nem, birságolja meg, amennyibe nincs megbirságolja. ADR vizsga bizonyitvány. Az ADR vizsga bizonyitvány arra szólgál a játékosnak ha benzinszállitó munkát végez és fére állitsa a rendőr hogy igazoltasa. Elkéri az iratait, Személyi igazolvány és a jogositvány és az ADR vizsga bizonyitvány. Ha van ADR vizsga bizonyitvána akkor nem birságolja meg amennyibe nincs megbirságolja. 2.Pláza:Itt tudja a játékos megvenni a szügséges dolgait. PL:Telefon, rádió, HI-FI. A telefonal tud hirdetni,más játékosokat felhivni és komunikálni. A rádióval komunikálni tud, és a HI-FIvel peddig zenét halgatni. És még a plázába tud venni a játékos kiegészitőt a karakterére. 3. Autósiskola:Itt tudj a játékos megcsinálni a jogositványát, ha a jogositvány ameg van igy nem fogja megbirságolnia rendőr jogositvány nélküli vezetés miatt]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Irok OOC akikel RPzek hogy jött egy PM és válaszolnom kell rá, ezután válaszolok a PMre amitt feltett kérdést a játékos és folytatom tovább az RP-t]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Szólok AS chaten az adminiszrátoroknak hogy van egy NONRP-s hirdetés és cselekednek]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Volt:https://imgur.com/undefined]
Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Még nem voltam, de nem is akarok:https://imgur.com/Hnep4KZ]
 
Utoljára szerkesztve:

Brawn

Barangoló
2019. 01. 10.
115
250
20
Szikszó
V4 karakter
Brawn Manley
LV karakter
Ben D Peterson
V2 karakter
Brawn Osborn
Szia! Tartalmilag nem a legnagyobb , ezt mindenféleképpen bővítsd ugyan ezt eltudom mondani a perceiddel is hogy kevéske !
 

CHAMP

Újonc
2019. 04. 26.
43
18


Először is megkérdezném hogyan törte össze a kocsiját amennyiben nem az ő hibája se más játékosé megfixelem, de ha nem tudja bizonyitani hogy esetleg bugg miatt tört össze nem fixelem meg, Azt irnám neki hogy hivjon vontatót ezzen a számon. /call 222-222,/call 444-444.]



Adminsegéd nem tud fixelni.
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Tartalmilag tényleg nagyon kevés, ritkán szoktunk beszélni, normálisnak tünsz. :D Támogatom
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
A lap tartalma valóban nagyon kevés,de az egy pozitívum nálad is hogy még nem voltál jailben,szerintem a játszott perc még belefér régen engem is ennyi játszott idővel vettek fel vagy még lehet kevesebb is volt.
 

Ronald

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
66
20
V4 karakter
Ronald R Reynolds
V2 karakter
Ronald W Reynolds
Heloka, szép dolog, hogy nem voltál még jailben 13k+ perccel. Sok sikert.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Nem támogatom, elég kevés perced van és elég hanyag a lap.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Nem feltétlenül a játszott percek számítanak, hanem a szerver ismeret, felfogás és a hozzá állás.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Sajnos ez még kevés lesz.

ZÁROM / HELYEZHETŐ

===================================================​
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.