Will Matheo Jelentkezési Formanyomtatvány

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lipike

Újonc
2024. 08. 20.
1
0
V4 karakter
Will Matheo
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Patrik<
~ Hány éves vagy? ~
>18 éves<
~ Account ID-d? ~
>244785<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>589 perc<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután , Este<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 óra ha a szerveren vagyok akkor szerelnék<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem voltam még frakcióban<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen van mikrofonom , DC , TS<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Sziasztok Patriknak hívnak 18 éves vagyok. Jelenleg még iskolába járok idén érettségizek, rendszergazda , programozó szakon vagyok , aktívan sportolok (Foci). Nagy vonalakban ennyit tudok írni<


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Will Matheo<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>Los Santos - 2006.01.02.<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>Horgász, Futár Szolgálat<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Azért is lennék alkalmas a pozícióra mivel nagyon jól szót értek az emberekkel. A szerelő munkámat teljesen precízen és beleéléssel végezném. Éret felnőt felfogásom van ami mostanság előny jelent a korosztályomban.<
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Igen elfogadom és rendelkezek<
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>Will Matheo : 2006.01.02-án Születtem Los Santosban. Nagyon nehéz gyerek korom volt mivel nem volt sok pénzünk és nem volt nagyon ételünk se. Van egy tesóm akit Will Abreham nak hívják. Abreham testvéremmel el terveztük hogy Szerelők lesznük a városban. E miatt el is végeztük a középiskolát autószerelői szakmát. Az iskolai éveink során megismertük Eminemet akivel nagyon jóba lettünk. 2-3 éve után el terveztük hogy közösen fogjuk folytatni az életüket ezért most jelentkezünk a Boxter Mechanic szerelő telepre. Nagyon sokat gondolkodtunk hogy mikor jelentkezzünk mivel nem nagyon van vagyonuk csak 1 Skoda ezért böngészte Eminem a hirdetéseket és rá bukkant egy bányász munkást kereső hirdetésre. Egyből el mentünk az Emerald bányához és ott dolgoztunk pár órát olyan jó fizetést adott az ember akihez mentünk hogy nagyon sok pénzt kerestünk. Mikor már meguntuk a bányászatot elhatároztuk hogy ki töltjük a jelentkezési lapot.<
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>Fél - Háromnegyed óra<


 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
368
137
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség kiértékelte, ezek alapján a jelentkezését ELUTASÍTJUK!
Kérjük ne csüggedjen, próbálkozzon meg később újra beadni a formanyomtatványt!

((Tölts el még egy kis időt a szerveren, szerezz tapasztalatot. Ha továbbra is szeretnél csatlakozni a frakcióhoz, írj meg egy új lapot néhány hét elteltével.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.