Will Hopkins jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Losif

Újonc
2019. 07. 07.
59
18
V4 karakter
Luis Adam
LV karakter
Brown W William
V2 karakter
Jose Manuel Miguel
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Sziasztok engem Szabó Bencének hívnak egy 15 éves srác vagyok. Jelenleg családommal élek Magyarországon, szeretek sportolni főképpen focizni de persze időnként kosarazni is szoktam. ]

Mióta játszol a szerveren?

[2019-04-28 ]

Eddigi elért dolgok:

[- Orosz Maffia leader elérése
-Sok barát szerzése(DREX <3)
-sok frakcióba jutás(ezeket nem szeretném felsorolni)
-Vagyon szerzés
-és egy család kialakítása]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Pár hónapja gondolkozom ezen az egész dolgon hogy jelentkezzek Helpdesk tagjának , és a barátaim is biztattak hogy írjam meg a lapot mert azt mondták hogy alkalmas lennék erre az egész dologra és most eldöntöttem hogy kipróbálom ezt az egész dolgot persze ha felvesznek. ]

Miért téged válasszunk?

[Mert szerintem én egy segítőkész és megértő személyiség vagyok és evvel szerintem sok embernek tudnék segíteni, és szerintem sok tapasztalatom van a szerverrel kapcsolatosan.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[A szerven az összes fent töltött időmet rá tudnám szánni erre az egész dologra.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Átlagosan 3 órát tudnék elérhető lenni.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Első sorban leírom neki hogyha bug miatt lett Totálkáros a kocsi akkor értesítsen nagyobb admint, viszont ha nem bug miatt történt akkor értesítse a szerelőket a /call 222-222/444-444 paranccsal, akik eltudják vontatni a kocsiját és megszerelni. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Két szerelőtelep létezik a szerveren a See City Car Service(/call 222-222) és a Fix&Drive(/call 444-444). Ezek a szerelőtelepeken található átlagban 3 sáv ez a 3 sáv 3 dologra számít pontosabban a jobb oldali sáv az a simasáv a középső a gyorssáv a bal oldali pedig a kijárat. Gyorssávról röviden pedig annyit hogy aki oda beáll és beengedik 700.000FT kell fizetniük, szerelésnek a menete ugye egy szerelő beenged köszn egyett és megkérdezi hogy teljes szerelés lesz-e, ha ezek meg vannak akkor egy programmal kiszámolják.Szerelőnél még lehet kérni a létfontosságú forgalmit ami 100.000FT. Ha ezeket kifizetted és a szerelő megszerelte a kocsidat akkor kienged a kijáratnál. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Az első és legfontosabb helyszín a szerveren az én szempontomból a városháza: Mivel ha egy játékos munkanélküli akkor a városházán tud felvenni különféle munkákat(Bányász, Favágó, Szemétszállító, Buszsofőr, Áruszállító) Persze ezeknek a munkáknak különféle fizetésük van.Második Legfontosabb helyszín a Pláza:A Plázában a létfontosságú eszközöket és egyéb dolgokat lehet vásárolni. Harmadik és egyben utolsó legfontosabb helyszín a Benzinkutak: mivel a benzinkutakon lehet megtankolni a gépjárműdet mivel a gépjárművek a legfontosabb szállító eszközünk. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ha egy kezdő játékosnak kell segíteni és egy nagy rp közben vagyok akkor adminsegéd chatan megkéredzem az egyik társamat hogy áttudná-e venni, ha nem akkor az rp közben társaimat megkérdezem hogy elmehetek-e segíteni.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[értesítem a adminsegéd chatan a nagyobb adminokat hogy volt egy nonrp-s hirdetés, persze először kimásolom a konzolból és beküldöm adminsegéd chatan.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[igen voltam sajnos, de megbántam az eddigi rossz cselekedeteimet]
9206fbb3e153deac7502862402ccb024.png
]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[ Nem voltam még ]
71fc02dfe47a1efbca83a8e637aef5cb.png

 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Utolsó jail, nem kellet volna.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.