Why did I come back? ...

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bonki

λ
2019. 09. 05.
434
789
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐
1EmC5N4.png

Ashley Styles



"Miért jöttem vissza? Talán a város hangulata, hogy folyamatosan élet van a város minden pontján, nincs egy sarok ahol ne lenne senki. A rendőrségi sziréna miatt, a régi ismerősök, barátok miatt, a régi hangulat, a régi táj, a régi emlékek miatt. Túl sok időt töltöttem el itt, és nem tudok ezen hely nélkül élni. Los Santos a szívem egy része lett, nem bírom elhagyni egyszerűen, akármennyire is akarom. Kész, ezt kell szeretni. Nem lehet ezzel a ténnyel mit kezdeni. Itt éltem 6 éves korom óta. Felesleges volt azt a több százezer forintot az amerikai állampolgárságra költeni, teljesen felesleges. Nem tudtam beilleszkedni az ottani életbe. Ez az én városom, ahol felnőttem, és amit védek. Életemre esküdni merek, hogy megvédem a városom bármi is történjék vele. Bármi. Most kezdődik az igazi nagybetűs élet, erre készültem az elmúlt két évben. Ha ezt nem fejezem be, akkor hivatalosan is elkönyvelem magam gyávának, és a problémák elől menekülőnek. Volt egy lehetőségem 2021. novemberében, és elrontottam. Akkor tudtam volna bizonyítani, de nem. Nem tettem. Helyette elrontottam, elrontottam egy egyszeri lehetőséget. Elrontottam az életem. Tönkretettem magam, a szenvedés határán voltam Las Venturasban. Gyakorlatilag semmit nem tudtam csinálni, vettem egy autót, meg béreltem egy motelt az utolsó párszáz dolláromból, és ennyi. Munkára se vettek fel. Gondoljatok bele, hogy nem vesznek fel arra a munkahelyedre, amiről álmodsz."

Írja falcon_ (Ashley felhasználóneve).

Megtudhattuk róla, hogy igazán tehetséges, viszont eléggé visszafogott, menekülő fajta. Viszont tud bizonyítani abban, hogy Ő többre is képes?
Azt tervezi, hogy bemutatja magát, hogy ki is Ő ténylegesen, így egyből egy célt tűzött ki magának, mikor visszatért régi városába.
Vajon sikerül elérnie a célját? Ha igen, akkor hogy, és mennyi idő alatt?


"Számításaim szerint a rendőrséghez való visszaszerelésem után, 5-6 hónappal fogom elérni a célom. Édes Istenem, van egy rendészeti diplomám, és nem használtam eddig ki."

Írta falcon_

Mi a célod Ashley, mit szeretnél elérni?

"Azt szeretném, hogy úgy hívjanak, hogy Styles Hadnagy, a tanárom, az, aki megtanította az alapokat, az, aki elindított az utamon.
Ezt szeretném, másokon segíteni.
Az a rendőrcsaj, aki a saját telefonszáma helyett is 107-et mond. Az, aki munka helyett hivatásként tekint a munkájára.
Az, aki sosem hagy ott. Ez a célom."

Ashley Styles, 2022. március 14.





[OOC]

Áááh, újra itt. Egy új próba bizonyítani, hogy ki is vagyok. Remélem, hogy most harmadik próbálkozásra sikerül is végre valamit dokumentálni.
Miért nem az előzőt folytatom?
Tiszta lappal akarok kezdeni, bízzatok bennem. Ahogy az amcsik mondanák: "S**t's gonna' get complicated". Bízzatok bennem.
Miről fog szólni a mostani karaktertörténet, lesz valami alap?
Igen, van elképzelésem most. Hetente valahány képpel fogom mutatni kis karakterem történetet. Remélhetőleg most sokáig. Több ideig mint az előző.​
 
Utoljára szerkesztve:

zxgy

🌌
2021. 08. 27.
257
770
V4 karakter
memphis rowe
LV karakter
braxton coleman
Vártam már ezt, Bonkesz! ;)

antoon válasza:
A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva.[v2] Keress fel egy Globális Moderátort TS-en.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
Reactions: Bonki

zxgy

🌌
2021. 08. 27.
257
770
V4 karakter
memphis rowe
LV karakter
braxton coleman
Na jó.

Egyszerre több műszakban??
 
  • Hűha
Reactions: Bonki

Bonki

λ
2019. 09. 05.
434
789
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐
Hát ez csak egy ilyen elfoglaltság. Ha unatkoznék.
 
  • Imádom
Reactions: zxgy

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
800
3 961
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Mivel több mint két hete nincs aktivitás a topicon, így elrakom az archívum részbe. Ha szeretnéd folytatni a témát, akkor keress fel egy Globális Moderátort.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.