Whitey jelentkezése Globális Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Whitey

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 107
2 222
21
Debrecen
V4 karakter
Maeve Benett
Whitey jelentkezése Globális Moderátornak

IG név - fórum név
Mae Benett - Whitey

Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
2019-ben kezdtem el játszani a szerveren ahol azóta kisebb kihagyásokkal aktívan játszok a mai napig. A fórumot sokadik éve használom, az új felület nyitását követően csak jobban megfogott annak használata.

Miért szeretnél globális moderátor lenni?
Szeretem a rendezett, normális környezetet mind a való életben, csak úgy mint az online szférában is. Igyekeztem mindig is igényes munkát kiadni kezeim közül, aminek az alapjai, csak úgy mint a moderálás, rendtartás, adott szituációk mederben tartása közel áll hozzám. Szeretek belemélyedni az egyes topicokba, azok elemzésébe, esetleges fejlesztésébe, jobbá tételébe. Nem lenne szokatlan számomra a környezet, munkám egyik része is erre alapszik, amit később kifejtek pontosabban és részletesebben.

Miért pont téged válasszunk?
Asszertívnek, magabiztosnak, határozottnak tartom magam, így az esetleges konfliktusokat nehézségek nélkül tudnám lebonyolítani. Könnyen tudok közös nevezőre jutni emberekkel, saját magamat is gördülékenyen kommunikálom ki a másik fél felé. Ismerettségem révén, illetve a jó természetemből kiindulóan a csapatba való beilleszkedésem nem jelentene problémát, gyorsan felvenném a brancs ritmusát.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
Huzamosabb időt töltök el a fórumon főként böngészéssel, topicok olvasásával, ez napi szinten jelenthet kettő, de jelenthet négy órát is. Változóan aktívkodok a munkám végett, de mindig sikerül időt fordítanom a fórumra, már csak mint hobbi is, remélhetőleg hamarosan egy újabb szintre emelve ezt a fajta elfoglaltságot.

Mutasd be a referenciáidat. (ha vannak)
A szerveren még nem volt alkalmam bármely moderátori szerepet betölteni, azonban több kiemelkedő frakcióban is igen magas titulust értem el, mai napig egy meghatározó pozíciót töltök be. Ez is bizonyítja, hogy sokadik alkalommal szántak rám megbecsült tevékenységet, ezáltal maga a bizalmat is sikerült kivívnom és megtartanom.

Rendelkezel TeamSpeak3-al?
Rendelkezem igen, nap mint nap használom.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
Elsődlegesen a fórum szabályzatára kérdeznék rá, ténylegesen elolvasta-e, megértette-e, van-e esetlegesen felmerülő kérdése. A minták helyes használatát vázolnám fel, tapasztalatomból ez az ami a legtöbb új fórumkezelőt megfogja a helyes használatban. A főbb topicokon végigvezetném igény esetén, viszont a többit a saját kiismerésére bíznám, hogy még maradandóbb és igazibb legyen az élmény a számára.

Milyen ismeretséged van a csapaton belül?
Tágas ismerettségem, baráti kapcsolatom van a csapaton belül is, kiemelném Alant és Maxit, velük több éve szoros kapcsolatot ápolok.

Mesélj magadról.
Máténak hívnak, és Jászberényben élek. Jelenleg a huszonegyedik életévemet töltöm, és egy piacvezető cégnél dolgozom, ahol nálunk csak Innovation Lab-nek nevezett csapat egyik munkatársa vagyok. Röviden az én felelősségem az önjáró robotok karbantartása, egyben innovatív megoldások kigondolása, megvalósítása, mely programozásban és tervezésben gazdag. Ezek mellett a munkakörömbe tartozik a 2D, illetve a 3D-s dokumentálás egy külön programban, és egyben a kommunikáció ápolása a felsőbbvezetéssel. Ezekből kiindulóan, már ahogy fentebb is ecseteltem, a moderált, letisztult közeg a mindennapjaim egyik meghatározó részét tölti ki. A közeljövőben szeretnék egy egyetemet elvégezni és továbbfejleszteni a tudásomat. A közösségi médiát figyelemmel követem, közeljövőben nagy tervem egy sportautó megépítése. Szeretem a kompetetív légkört, így kifejezetten vonzanak az efféle játékok, Valorant-ban huzamosabb ideje próbálom elérni a top 5%-ot, emellett LoL-al és R6-al töltöm a szabadidőmet.
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 316
15 878
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket. Örömmel tájékoztatunk, hogy jelentkezésed elnyerte tetszésünket, ezért továbbjutottál egy második körös TS3 meghallgatásra!
A meghallgatási időpontot hamarosan közzétesszük!

Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.