White R Davis Őrmester jelentései [09.30 - 10.06]

White

Újonc
2024. 09. 30.
1
0
V4 karakter
White R Davis
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
White R Davis
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
T-6
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Emily Keenway Őrmester
Marco R Davis Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Vinyard Max
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi A8 D4 - AC-HI-27
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2028.10.01.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
Az este folyamán járőrszolgálatot végeztünk Emily Keenway Őrmesterel és Marco R Davis Őrmesterel, mikor Blueberry környékén jártunk egy szürke Audi A8 D4 kidriftelt a járőrautónk után majd azután meg is elözőtt minket és figyelmen kivűl hagyta a dupla záróvonalat miután minket megelőzött intézkedés alá vontuk a gépjárművet vezető személy. Az igazoltatást én végeztem White R Davis, mikor oda sétáltam az intézkedés alá vont gépjárműhöz, el mondtam a megállitásának az okát ezt az intézkedés alá vont személy be ismerte, ekkor el kértem az iratait és már akkor jelezte felém az úr hogy le vannak járva az iratai, ekkor jeleztem feléje hogy ezért meg kell büntesem, ezután kideritetük hogy le van járva a forgalmi engedélye is, miután ez mind ki derült megbüntetem és felszólitotam hogy nem haladhat tovább a gépjárművel ekkor úgy látszott hogy felfogta a dolgot. Majd arrább álltunk az egységgel a másik utcára és vártunk egy pár percet majd láttuk hogy csak megy tovább a gépjárművel, ekkor újra intézkedés alá vontuk és beszálítótuk a kapitányságra ahol ismertetük a jogait és utána Marco R Davis Őrmester átvizsgálta és nem találtunk semmi illegális tárgyat az úrnál. Emilly Keenway Őrmester elkisérte az úrat a celláhóz majd bekisérte az úrat aki RUM-indokal be is került 45 percre és 20.800 dollár pénzbirságot kapot.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$20.800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
White R Davis
lablec.png