Wexon Gratti - Tom

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Snoobee

Zöldfülű
2019. 01. 19.
152
113
V4 karakter
Vo Giap Nguyen
LV karakter
Loading...
V2 karakter
Loading...
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Wexon Gratti

Panaszolt fél admin neve:
Tom

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen intázkedés és szankcionálás, folyamatos Ts kommunikáció kerülése.

Bizonyítékok:

https://imgur.com/a/u5SdDkw

[2019-01-19 18:41:45] [Output] : Nyesev Illes: (( tegyen börtönbe és kész mert mennem kell ))
[2019-01-19 18:42:33] [Output] : Wexon Gratti: (( Akkor /play 249 1013432 ))
[2019-01-19 18:42:43] [Output] : Wexon Gratti: (( /pay ))
[2019-01-19 18:42:57] [Output] : Nyesev Illes mondja: Kurva anyád 249
[2019-01-19 18:42:59] [Output] : [AdminJail]: Tom bebörtönözte Nyesev Illes-t 800 percre.
[2019-01-19 18:42:59] [Output] : [AdminJail]: Indok: Rp tagadás,Non-rp-s bejelentés,Adminügy közbeni fun


https://pastebin.com/cHu9Z88s


[2019-01-19 18:37:34] [Output] : Wexon Gratti: (( Szia Tom ))
[2019-01-19 18:37:36] [Output] : Wexon Gratti: (( mehetek Ts? ))
[2019-01-19 18:37:43] [Output] : Wexon Gratti: (( ott egyszerűbb gyorsan elmondani ))
[2019-01-19 18:37:50] [Output] : Tom: (( sajnos most nem jó telefonálok ))
[2019-01-19 18:44:31] [Output] : Wexon Gratti: (( Telefonálsz még? ))
[2019-01-19 18:44:40] [Output] : Tom: (( aham barátnőmel ))

Megjegyzés:
Elraboltuk Nyesev Illes nevezetű játékost. Elvittük az erdőbe, ahol fegyvert ráfogva RP kerein belül el lett véve tőle a pénze. Ő ezt nem adta át, tulajdonképpen IC nem csinált a helyzetben semmit. Elővette a telefonját feltett kezekkel, majd rendvédelmet hívott. Ezt követően felhívták őt, felvette és nyugodtan beszélt a telefonba, hpgy hol van. Pénz még mindig nem került átadásra, így hívtam adminisztrátort. Neki bevallotta, hogy elkövette a szabályszegéseket. Írtam neki OOC, hogy hogyan tudja átadni a pénzt, feltételeztem nem tudja. Majd mikor ezt leírtam IC kaptam egy olyan választ hogy: [2019-01-19 18:42:57] [Output] : Nyesev Illes mondja: Kurva anyád 249
Mivel az ID-m benne szerepel a szép kis üzenetbe, OOC infónak szánta. Tom erre rá 2 másodpercre tette be jailba. Logikusan, nem tudta 2 másodperc alatt átírni, így szóltam neki hogy ezt is írta, illetve nem adta át a pénzt. Nem foglalkozott vele, azt sorolta csak, hogy nem követett el más szabálysértést. Ahogyan fent látszik a logba is, a játékos szó szerint kérte az adminisztrátort, hogy helyezze jailbe.
Úgy vélem ez nem elfogadott. A mellett sem mehetünk el szó nélkül, hogy elég csúnya OOC szidást kaptam, de az hogy valaki kéri a jailjét, esetleg több jailt bevállal hogy ne kelljen átadnia a pénzt, az nonsense.. Ez olyan mintha elkapna a rendvédelem, majd mondanám az adminnak hogy rakjon be mert sietek, abból a szándékból, hogy nekem ne kelljen átadnom a fegyverem/ne kapjam meg a ticketet.
Egyik SeeMTA szerveren sem volt megengedve, hogy több jail bevállalása esetén ne kelljen átadnia a pénzt/fegyvert a másik játékosnak..
Régen örök jail, mi nevünnkel az indoklásba és csak akkor jöhet ki, ha át adja..
Mondtam ezt többször Tom-nak de nem érdekelte.


A másik dolog pedig, hogy őt soha nem lehet elérni Ts-en. Megnéztem a rá nyitott 3 panaszt, amiből 2 leírja, hogy nem volt hajlandó meghallgatni senkit Ts-en.
Mindig azzal a kifogással jön, hogy ő a barátnőjével beszél telefonon, de könyörgöm telefonálás közbe hogyan lehet figyelni az eseményeket, pm-eket stb?


Panaszhoz hozzászólhat:
Luis Gratti
 
Utoljára szerkesztve:

Tom

Újonc
2019. 01. 10.
34
1
V2 karakter
Tom D Lorenz
szia figyelj tudtam megkapom tőed a pk-t.Rp-t tagadott a srác plusz volt más szabálysértés is nem akartam elmenni úgy az ügy mellett h eltekintsek a többi szabálysértéstől.Várom a bírálást
 

Snoobee

Zöldfülű
2019. 01. 19.
152
113
V4 karakter
Vo Giap Nguyen
LV karakter
Loading...
V2 karakter
Loading...
Itt most nem is arról van szó, hogy a többi szabálysértés mellett el kell tekinteni amennyiben ő átadja a nála lévő pénzt. Átadja, aztán mehet neki a szankció, ha pedig ezt nem teszi meg, akkor a régi szokásoknak eleget téve örök jail, ahonnan csak a pénz átadása esetén jöhet ki.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az átolvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Amennyiben az úr nem akar tovább RP-zni megkapja a szankcionálást, az alábbi szabályszegésekért amiket elkövetett, ez legyen az "Rp tagadás,Non-rp-s bejelentés,Adminügy közbeni fun" miatt.

Tom-nak mondtam ha dutyzik és nem elérhető TeamSpeak -en akkor rakja magára az "AFK" jelet.

A szídás pedig benne volt az "Adminügy közbeni fun"-ba, hogy össze vissza mond mindent.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.