West Thomas jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<West>
Középső név:<->
Keresztnév:<Thomas>
Születési hely és idő:<Las Venturas,1995.07.03.>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Albérletben lakom>
Állampolgárság(ok):
<Amerika>
Nem:

Férfi [X ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas egészségeügyi egyetem>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Nagyker. Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2015.04.03.-2020.03.05.>
Munkaköri leírás:
<Futárként szereztem tapasztalatot. >
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Munkahiány miatt, felmondtak.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Kökény Tamás (Szólítsatok csak Tomi-nak)>
Életkorod:<13 esztendős vagyok, júliusban töltöm a 14. életévemet.>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Lassan 4éve, hogy elkezdtem játszani a SeeMTA v2-őn(2017.06.14.)>

Mesélj magadról:
<Kökény Tamásnak hívnak de sokan csak Tomy ként ismernek. Egy átlagos fiatalnak tartom magam. Szabad időmben a családommal foglalkozom és sokat kirándulunk, további szabad időmben általában MTA szerveren játszom. "Karrierem" 2017-ben kezdtem egy másik MTA szerveren. Nagyon nem értettem mit kell csináljak de csináltam. Azóta nagyon nagyon sok szerveren megfordultam már. Vezettem már más szervereken több frakciót, stb.>
Mesélj a karakteredről:
<A karakterem, egy fehérbőrű amerikai személy, aki segítőkész, kedves ember. Maximalusta, céltudatos személy.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Voltam már a Redline Auto Service tagja, számomra monoton volt az egész, ezért hagytam ott.(Hozzáteszem a tűz előtt volt ez.)>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Hát van némi tapasztalatom, voltam a v2 őn OMSZ esz, viszont már nagyon rég így nemsok mindenre emlékszem.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Mikor v2 őn OMSZ-es voltam nagyon élveztem az egészet, viszont egy idő után otthagytam, és hát most megjött a kedvem a mentő RP-hez.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspirin, Paracetamol, Fentanyl, >
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Kamrafibrilláció, Anafilaxia>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Ebben az esetben egy fájdalomcsillapitó kenőcsöt fogok rákenni a könyökére, befáslizom a könyökét, mendezekután beszállítom a kórházba, megröngenezem a könyökét. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.05.01.
Aláírás: West Thomas
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: tomeszLV

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
574
1 176
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Cső, nem tartom megfelelő magatartásnak azt, hogy kb pár napja utasították el a Taxiba a lapod. Aztán ha oda nem akkor ide jelentkezel. Lassan kezdenek elfogyni a lehetőségek. Akkor ha ide sem, akkor talán a Jesse marad, de gondolom a redline után már nem feltétlen szeretnél. "Las Venturas Medical Egyetem" oké, hogy nem írtad ki a University-t de akkor probaljuk már eldonteni melyik nyelven van a dolog. Feltétlezem a perceid sem kellően megfelelőek. (Taxi tgfes lapodból) Véleményem szerint kicsit pihentesd ezeket a felvételeket mostanság, de te tudod. Hajrá TARTÓZKODOM
 
  • Tetszik
Reactions: Darko. és itay

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Cső, nem tartom megfelelő magatartásnak azt, hogy kb pár napja utasították el a Taxiba a lapod.
Csáó, számomra nem feltétlen az a fontos, hogy milyen frakcióba vagyok, egyszerűen szeretek RP-zni, és kiszeretném próbálni itt a lehetőségeket, mivel pontosan tudom, hogy teljesen más mint v2-n
Feltétlezem a perceid sem kellően megfelelőek. (Taxi tgfes lapodból)
Igen jelen pillanatban 700percem van a szerveren, viszont említettem a taxi lapomban is, hogy nem volt bizonyítékom, hogy menyi percem van így nem tudtam visszaigényelni(nadjából 20.000percem volt). Szerintem egy ilyen frakcióba mint az LVMS nem az a fontos, hogy itt menyi a perce, hanem az hogy mióta RP-zik. Persze valamilyen szinten ismerni kell a szervert, hogy egy frakcióba bekerülj de egy full RP frakciónál ahol konkrétan csak RP van szerintem nem ez a legfontosabb.
 

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
574
1 176
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Csáó, számomra nem feltétlen az a fontos, hogy milyen frakcióba vagyok, egyszerűen szeretek RP-zni, és kiszeretném próbálni itt a lehetőségeket, mivel pontosan tudom, hogy teljesen más mint v2-n

Igen jelen pillanatban 700percem van a szerveren, viszont említettem a taxi lapomban is, hogy nem volt bizonyítékom, hogy menyi percem van így nem tudtam visszaigényelni(nadjából 20.000percem volt). Szerintem egy ilyen frakcióba mint az LVMS nem az a fontos, hogy itt menyi a perce, hanem az hogy mióta RP-zik. Persze valamilyen szinten ismerni kell a szervert, hogy egy frakcióba bekerülj de egy full RP frakciónál ahol konkrétan csak RP van szerintem nem ez a legfontosabb.
Tulajdonképpen nem sikerült megértened a lényeget. Arra próbáltam reflektálni hogy a baj az ott kezdődik, ha ez bajnak számít, hogy mindenhová jelentkezel, azzal az indíttatással: majd felvesznek valahová. Szerény véleményem szerint fontos az elkötelezettség, egy Roleplay szál irányába. Mellesleg ha RP-zni szeretnél nem feltétlen fontos hozzá frakció.
 
  • Tetszik
Reactions: itay és Darko.

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Thomas West,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.





Yui Wride
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.