Wesley Rogers --> Croxo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Wesley Rogers >

Panaszolt fél admin neve:
< Croxo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Két napja egy srác PK-ra került NonRP miatt, ( https://forum.see-game.com/threads/davey-cortez-deluchi-john-croxo.225388/ ) illetve egyes egyedül ő volt megjelölve a "panaszolt félnél" , amit nem értek az az, hogyha én nem vagyok megjelölve panaszolt játékosként, akkor miért oszt rám büntetést? Illetve ha valóban non, és szabályt szegtem, akkor miért nem kérte hozzászólásban azt,hogy tisztázzam magam? Látszik, hogy csak attól a játékostól kért választ, akire alapból a PK került, de én egy szóval nem voltam megemlítve, tehát esélyem sem volt megmagyarázni a dolgot. >

Bizonyítékok:
< https://forum.see-game.com/threads/davey-cortez-deluchi-john-croxo.225388/ >

Megjegyzés:
< Válaszod >
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

Attól még,hogy egy játékosra nyitottak panaszt mindig az adminisztrátor kötelessége,hogy megnézze a bizonyítékot és aszerint döntsön.
Mivel nem csak az egyik fél hibázott hanem a másik oldalon is azért aszerint osztottam a szankciót. Attól még,hogy egy játékosra irányul a PK mindketten szabálysértést követtetek el és nem fogok szemet hunyni felette. A videó magáért beszél.
Amennyiben kell SA-nak elküldöm a videót.

Várom a bírálatot!
 

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
Ha hibáztam is, miért csak a PK-ra tett féltől kértél választ? Egyetlen szóval nem voltam említve, bármit is tettem.
Illetve az önvédelem nem tudom, hogy mióta számítható Non- nak
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
A videón egyértelmű látszik,hogy mit miért csináltál,de akire jött a PK azt nem lehet tudni,hogy ő miért csinálta mivel a videó onnan indul ahol már ő nonozik + a szankcióval kapcsolatban már beszéltünk és mondtam is neked,hogy nem értesz egyet a szankcióval akkor PK-val lehet élni.

Több hozzáfűznivalóm nincsen.
Várom a bírálatot!
 

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
Értelek, de én a srácba azért lőttem bele kétszer, mert ahogy a videón is látszik , előzmények nélkül rám támadt, én meg csupán önvédelemből kezdtem el lőni. Magyaránt azért kaptam nonrp-re jailt, mert védtem magam.

Edit: Még annyit szeretnék, hogy ugye a videóban látszik, hogy a srác kezdeményezte a feszültséget és kezdett el ütni-vágni, szóval úgy ítéltem meg, hogy veszélyben lehet az életem kevés HP miatt. Viszont mikor abbahagyta a verekedést szinte abba a pillanatba raktam is el a fegyót.
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
A felvételt megkaptam, várlak titeket a holnapi nap folyamán 20:00 óra környékén TeamSpeak-en, egy közös megbeszélésre.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
A kért időpontban nem jelentél meg, illetve nem jelezted felém azt, hogy neked nem megfelelő a tegnapi nap.
A panasz így tárgytalan, amennyiben bármilyen kérdés/probléma merülne fel a későbbiekben, keress bizalommal.
A panaszt lezárom, továbbá helyezhető!
 
  • Tetszik
Reactions: Maradics és pasa
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.