WellHouse jelentkezése SeeGame Moderátori pozícióra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Batyu

🥟
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 19.
212
1 031
21
Eger
LV karakter
Kasen Galloway
danika-1.png


ig-n-v.png

- Jeffrey Moore

mi-ta-ts-use.png

- 4-5 éve használok körülbelül TeamSpeak 3-at.

mennyi-id-t-sz-nni.png

- Egészet amit gépnél vagyok mert jelenleg nem tevékenykedem sehol a szerveren belül.

mennyi-id-t-vagy-ts.png

- Hétköznap 2-3 óra, hétvégén nincs korlát.

mi-rt-vegy-nk-be-a-csapatba.png

- Elég sokat vagyok fent TeamSpeak-en, és gyorsan tanulok. Úgy gondolom hasznos tagja lehetnék a csapatnak, mivel a problémamegoldóképességem is jó, ami elengedhetetlen ehhez a feladatkörhöz.

Nem áll tőlem messze a csapatmunka, mivel kisgyerek korom óta sportolok, valamint a számítógépes játékok is igényelnek csapatmunkát, nem is olyan keveset. Mondhatjuk, hogy belém égett a csapatmunka ez a jó pár év alatt, úgyhogy ezzel sem lenne probléma.
Jó beszédkészséggel is rendelkezem, bő a szókincsem, és könnyen barátkozom, könnyen illeszkedek be társaságokba, mindenkivel elég hamar megtalálom a közös összhangot.


t-bbet-hozz-teni-a-moder-torokhoz.png


- Mivel egy elég összeszedett csapatról van szó, akik már össze vannak szokva, ezt így nehéz lenne megfogalmazni.
Elsősorban is, levenném a terhet a felettem álló Moderátor társak válláról azzal, hogy én intézném a kisebb ügyeket, mint például a Nem regisztrált játékosok intézése, jogok kiosztása, satöbbi.


mi-rt-akarsz-a-csapatba-tartozni.png

- Mivel elég sokat vagyok fent TS-en, és szeretek beszélgetni, így úgy gondoltam, kapok az alkalmon. Szerintem érett vagyok a feladathoz, és ezt bizonyítani szeretném a többi csapattag, és saját magam felé is. Jó beszélőkészségem van, könnyen megtudom találni a közös hangot az emberekkel. Na meg az sem utolsó, hogy ennek a közösségnek szeretnék a tagjává válni és régi álmom, hogy Moderátor lehessek.

seg-teni-a-kezd-ket.png


- Hát elsősorban is elmondanám neki, hogy hol találja a vezetőség szobáit, hol találja a FőAdmin, SzuperAdmin, Admin, illetve TS3 Moderátor szobákat.
Ez lenne a legalapabb dolog, szerintem. Ha annyira nem jártas a TeamSpeak 3 használatába, akkor ebben is segítségére tudnék lenni.
Elmagyaráznám neki, hogy ezen a TeamSpeak 3 szerveren mit szabad, mit nem, hogy legyen vele tisztába és ne kövessen el olyan dolgot, ami miatt szankcióba részesülhet.

Valamint ellátnám pár információval a szerverrel kapcsolatba, ha esetleg egy teljesen új játékosról van szó. Ha igényli, még egy rövid RP órát is tartanék neki. (Igaz, erre van / volt külön lehetőség, de nem tudom hogy még létezik-e ez.)

3-fontos-szab-ly-ts.png

- Tilos más ember személyazonosságát kiadni. (Facebook profil, kép az illetőről).

- Ne használjunk obszcén, nem a beszélgető platformra illő szavakat, hisz ezzel másokat is megsérthetünk.

- Mindenkinek adjuk meg a tisztelet, akivel éppen egy szobában vagyunk. - (Beszélj úgy a másikkal, ahogy te is elvárnád tőle.)

- Más engedélye nélkül ne készíts hangfelvételt, kivéve a karaoke eveneten.

- Ne hirdess más szervert. (se képpel, se IP címmel, se semmivel)

- SoundBoardot az erre megengedett helyen kell használni, normális korlátok között. (Ne üvöltsön a zene egy olyan társalgóba, ahol éppen 7-en beszélgetnek).


ismerets-g.png

- Marshall S Shakur // Valdesz
- Lucas Roth/ FrankY

- Jonathan Gambino//BigJoe

referencia.png

- Pár TeamSpeak 3 szerveren megfordultam már, mint Moderátort. Nem feltétlen MTA orientált TeamSpeak 3 szerverek voltak ezek, más játékhoz kapcsolható is volt. Ha egy konkrét számot kéne mondanom, minimum 6 helyen voltam Moderátor, nem nagyon volt rám panasz.

nem-tudsz-adni-enged-lyt.png


- Elsősorban leírnám neki azt, hogy nekem nincsen meg a megfelelő jogosultságom ahhoz, hogy ilyet adjak neki.
Ha továbbra se értené meg, akkor vagy leírnám neki még egyszer, hogy ehhez nincs jogosultságom, vagy kick-ben részesíteném. (Ez attól is függ, mennyire tudja felfogni, amit írok neki.)
És ha a többszöri kick és leírás ellenére sem értené meg, akkor egy ban-nal szankcionálnám az illetőt.


5-10-mondat.png

- Bacsó Dániel a becsületes nevem 15. élet évemben járok és márciusban töltöm a 16-ot.
Miskolcon születtem de 3 év után elköltöztünk Egerbe.
Itt is sok helyen megfordultunk de már lassan 3 éve meg van a tökéletes ház.
Van kettő testvérem és egy fél testvér apai ágról aki már nem velünk él(2 fiú 1 lány).
Jelenleg egy informatikai/katonai iskolába ahol remélem meg találom a helyem ugyan úgy mint általánosban.
Azért is választottam informatikait mert itthon és bárhol tudom csinálni és ez számomra fontos hogy otthonos legyen a munkám amit végezni fogok sok éven át.
Rengeteget gondolkoztam, hogy külföldön dolgozzak majd mert ahogy hallottam már sokkal jobb a megélhetés.
De ez majd ha le érettségiztem meg leraktam a technikumot és mesterit akkor elválik, hogy kiköltözöm-e.
Jelenleg mindennapi edzésem van ezért 19 órakor ülök általába gép elé.
De a hétvégém az Márciusig mindig szabadok, mert a bajnokság csak márciustól kezdődik.
Jelenleg van barátnőm szóval ő is eszeget el az időmből de az a legkevesebb.
Iskolámban katonai tagozatra járok ezért ha nem jönne össze az informatikai ág még mindig ott lesz a katonaság.
Leginkább Tisztire mennék de ha oda nem sikerülne még mindig ott lenne a Altiszti főiskola.
De ha az se "ami eléggé ciki lenne már" még ott lenne a football ami biztos megélhetés lenne számomra.
Imádok sportolni verseny szinten is űzök egy-kettőt azaz footballt és atlétikát.
Footballt lassan 12 éve, atlétikát 2-3 éve football mögött. -
.

MARTONKA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
Hali, első sorban rohadt jó lett a kinézete ez egy jó egyedi dolog nagyon adom.A lap tartalma is nagyon jó szerintem esélyt megérdemelhetnél, bár nagyon nem ismerlek és csodálom is hogy beirtál :D, TÁMOGATOM! szerintem ez lett a legjobb lap.
 

Deka

Újonc
2019. 01. 10.
65
9
19
V4 karakter
Jack Alphonso
Szép napot kívánok !

Hosszas gondolkodás és át olvasás és értékelés esetben a döntésem: TÁMOGATÓM !!

Egyéb megjegyzés: Nekem személy szerint a lapodnak a formázása és a teljes mondatokban való válaszadás tetszik !!
 

Batyu

🥟
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 19.
212
1 031
21
Eger
LV karakter
Kasen Galloway
Szép napot kívánok !

Hosszas gondolkodás és át olvasás és értékelés esetben a döntésem: TÁMOGATÓM !!

Egyéb megjegyzés: Nekem személy szerint a lapodnak a formázása és a teljes mondatokban való válaszadás tetszik !!
Szép estét! Próbáltam a legjobban leghelyesebben választ adni! :)
 
Utoljára szerkesztve:

Gekko

Újonc
Very Important Person
2019. 01. 10.
69
17
V4 karakter
Franky S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!




















 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.