We are all we have!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rizs

Újonc
2019. 01. 10.
34
70
Debrecen
LV karakter
Luke Hyde
V2 karakter
Ryan Shinjo
topic-pic.png


A Punk!

A Punk, a '70-es évek közepén alakult ki, mely nagyon nagy mértékben összefügg a zenei stílussal. Az első zenekarok megjelenésével magasodott ki, ami a Ramones, Sex Pistols és a The Clash. Legelőször az elnyomás ellen indult a mozgalom, de útközben más célokat is felvett. Közép-Európában a nagy szovjet elnyomás ellen, még Amerikában és Angliában a társadalmi egységesítés ellen indult a mozgalom. A punk eszméje az anarchizmus, mely egy átmeneti időszak egy jobb kormány és társadalom elérése érdekében.

East Los Santos területén az autómosó melletti utcában található háztömbök egyikének kis részét a helyi punkok uralják. A bagázs két fő arca, akik a kezdetek óta egymás mellett harcoltak nem más mint, Deryck Andres és Ymon Gyles. A szokásos tevékenységek mellett, számos kevésbé legális dologban is részük van, ugyanis rákényszerültek a törvényen kívüli életmódra. Éjszakai fenyítések, rablások, lopások, kisebb boltrablások, autólopások és minden más is idetartozik, amiből hasznot tudnak húzni. A csoport nem nevezhető bűnszervezetnek, illetve nincs is úgy számontartva, mivel ez csupán egy baráti társaság, akik egy kicsit elvetették a súlykot. A közösség nagyrésze tipikus lázadó tinédzserekből áll, leszámítva 2-3 20 és 30 év fölötti tagot.

OOC Információk:

  • Ezzel a topic-cal szeretnénk bemutatni az illegális életnek egy picit másabb, kevésbé ismert oldalát.
  • Nem feltétlen a fegyver és drog kereskedelem a fő témánk, rengeteg más hétköznapi dolgot is befogunk mutatni. Például: Bandát alapítunk, a helyieknek játszunk, házibulik, éjszakázások és minden más amit eltudunk képzelni. ( Ja és a legfontosabb a kannás bor vedelése.)
  • Mindenki szíve joga szerint ítéli meg a faction-t, mi vinni fogjuk, aki szeretne az pedig csatlakozhat. Ha nem vagy jártas a témában semmi baj, elmagyarázunk bármit amit nem értesz és máris nyomhatjuk a közös roleplay-t.
  • Személy szerint sok értelmet látok a frakció létrejöttében, mert ez nem a szokványos roleplay szituációkból lett megalkotva. Gondolok itt a tipikus "maffia" rp-re, vagy a semmi újat nem mondó néger banda rp-re, vagy bármi ehhez hasonlóra. Bajom nincs velük, de szerintem több szem fog megakadni ennél a topic-nál. Legalább is erre törekszünk.
  • Beef és egyéb más nyugodtan jöhet, mert legalább tanulni tudunk belőle. Illetve látjuk, hogy valamit rosszul csinálunk. Ezzel is szeretnék példát mutatni az itteni frakcióknak, hogy ha beef vagy kritika jön, akkor első sorban nem megsértődni, meg visszaoltani kell.
Jó szórakozást a topic böngészéséhez!
 
  • Imádom
Reactions: tempo és milcsu

agoston!

dëserve it
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 459
12 456
V4 karakter
Allan_Richmond
LV karakter
Tobias_Rodemaker
Nem éri meg értelmes projectet csinálni itt, nem fogjátok azt a szintet kapni amit akartok.
 
  • Tetszik
Reactions: tempo

Jason Malhone

Újonc
2019. 05. 17.
38
16
V2 karakter
Brenton Tarrant
Szerintem eléggé igényesnek igérkezik ez a dolog én nekem ez tetszik hajrá srácok csináljátok! :)
 

Rizs

Újonc
2019. 01. 10.
34
70
Debrecen
LV karakter
Luke Hyde
V2 karakter
Ryan Shinjo
Tudom, hogy nem idevaló a project, hogy őszinte legyek azt kell hogy mondjam, hogy a magyar roleplay közösségben nagyon kevés százalékban található meg a normális kreatív roleplay. És itt mondhat bárki bármit, de sajnos már az LV és a V3 sem különbözik sokkal ettől a fórumtól. Ezt be kell látni sajnos. Annyi a különbség, hogy az egyik helyen aktív a fórum és vannak próbálkozások amik között egy pár még egészen jó, ezen pedig nincs. Pont ezért nyitottuk ide, hogy legalább itt is legyen valami. Köszönjük a pozitív visszajelzést egyébként, nyomatjuk neki, lassan jönnek a képek csak most kicsit sok az IRL dolgunk és nehezen tudunk összeülni RP-zni.
 
  • Tetszik
Reactions: milcsu

Rizs

Újonc
2019. 01. 10.
34
70
Debrecen
LV karakter
Luke Hyde
V2 karakter
Ryan Shinjo
Hát ha te mondod, elhiszem neked.. Igaz is, rosszul fogalmaztam. Végül is sokkal különbözik ettől, ezt aláírom, mert sok aktív topic van meg nyomják neki, és végülis a magyar rp színvonalhoz képest jó amit csinálnak, de azért érezhető pár helyen, hogy nem stimmel valami. Na mindegy nem is akarok én itt ezen vitázni, mert fölösleges. Mindenkinek más elvárásai vannak, nekem lehet kicsit nagyobbak, de ez már nem ide tartozik. Szóval innentől nem szaporítanám fölöslegesen a szót.
 
  • Tetszik
Reactions: milcsu

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
530
19
Budapest
LV karakter
Sylvius Estrada
Nem rosszak a képek, sőt erre felé ritka az ilyen,
de úgy látom nem megy már a dolog.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.