Wayne Alvarez jelentkezési lapja a Fix&Drive-hoz [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Wayne_Alvarez

Újonc
2019. 10. 29.
2
0
V2 karakter
Wayne Alvarez
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Peti vagyok, 17 éves. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3 éve játszok, több kevesebb kihagyással ,18509 játszott perccel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://ibb.co/94LFZR7 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Rendelkezek mind a kettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ A kötelező 4-5 órát szerintem tudnám teljesíteni, maximum ha más programom van, amit fontosabbnak tartok, akkor nem. A szabályzatokat teljesítei tudnám. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Gulyás Péternek hívnak, 17 éves vagyok. Informatikát tanulok, jelenleg a 11. osztályba járok. Szabadidőmben általában vagy számítógépes játékokkal játszok, vagy haverokkal vagyok, sportolok. Hódmezővásárhelyen élek, sok embert ismerek. A valóságban is érdekelnek az autók, csakúgy mint a játékban. Szerintem könnyen és jól kijövök másokkal. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Wayne Alvarez ~


Születési helye, ideje:
~ 2000.04.11. Los Santosi Városi Kórház ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ A San Fierroi Gimnáziumot végeztem el. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Foglalkoztam már eddig is autókkal, ezért nyilván a szakma szépsége miatt is, de a pénz mellett sem mehetek el szó nélkül. Ezeken felül pedig, szeretnék végre egy jó közösséghez tartozni, amelyben otthon érezhetem magam. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Wayne Alvareznek hívnak, a Los Santosi Városi Kórházban születtem. Viszonylag nehéz gyerekkorom volt, apámat nem is ismertem, anyukámat pedig a szemem láttára lőtték le, ezért a mamám nevelt. Kiskorom óta foglalkoztattak az autók, ez volt az egyetlen dolog, amit élvezettel csináltam. A San Fierroi Gimnáziumba sikeresn bekerültem és gond nélkül sikerült elvégeznem. Amint lehetőségem adódott és a pénztárcám is engedte, letettem a jogosítványt. Ezután munka után keresgéltem, a See City Taxi Társaságnál húztam le 1 évet. Emellett pedig haveroknak, ismerősöknek az autóit szerelgettem, fejlesztgettem. Az autók iránti érdeklődésem miatt tartom magam jónak a munkára. ~

Aláírás:
Wayne Alvarez
 
Utoljára szerkesztve:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
689
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.05.06) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.