Watson Robert jelentkezése a Fix&Drive-ba. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ATanyasiTravis

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 10.
300
17
V4 karakter
⚡️ Lola Braun ⚡
V2 karakter
❄️ Donny Letson ❄️


UsDWLpV.png








OOC RÉSZ

Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.

Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!






Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Marcinak, 14 éves vagyok. ~





Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?


~ 2019-12-27 napján regisztráltam be. 8200 játszott perccel rendelkezem. ~





Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)


~ Nem még nem volt. https://imgur.com/a/gD8e7Mg ~





Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?


~ Igen, mind a kettővel. ~





Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?


~ Naponta 2-3 órát, de hétvégente akár 4-5 óra is lehetséges, igen tudnám teljesíteni a frakció szabályokat.~





Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)


~ Mező Marcell vagyok 14 éves, Debrecenben lakom. Szeretek focizni, kosarazni és más sportot űzni. Nagyon sokat szoktam a számítógépemmel játszani, azon belül legtöbbet MTA-zok, illetve nagyon szeretek más játékokat játszani MTA mellett. A kutyámmal imádok játszani. Az iskolába nagyon szeretnek az osztálytársak, mert szerintük nagyon vicces vagyok. ~







IC RÉSZ


A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.

Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!





Teljes neve:

~ Watson Robert ~





Születési helye, ideje:


~ Los Santos, 1995.11.29. ~





Legmagasabb iskolai végzettség:


~ Gépjármű mechatronikai technikus ~





Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?


~ Mivel a családom szegény sorsú volt és édesapám autókat szerelt, hogy megkeresse a család pénzét. Évekkel később mikor felnőttünk édesapánk azt mondta " Fiaim ti nekektek is autószerelőnek kell lennetek ha felnőttök. " így hiszek neki és autószerelőnek jelentkezem a Fix&Drive Mechanic Shop csapatához. ~





Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!


~ Név: Watson Robert
Születési hely,idő: Los Santos, 1995.11.29.
Iskolai tanulmányok
2009-2013 : Los Santosi Középiskola
2001-2009 : Los Santos Általános iskola
Magamról: Watson Robert-nak hívnak, 25 éves vagyok. 1995-11-29 születtem. A családom nehéz sorsó volt így édesapám autószereléssel foglalkozott, hogy kevés pénzt tudjon szerezni a családunknak. Édesanyám állatokat fogadott örökbe majd felnevelte őket és elajándékozta őket. Édesapámnak sokat segítettem a garázsban mikor szerelt így elég jól értek az autókhoz, később szerőlnek tanultam és sikeresen le is éretségiztem. Utána édasapám és testvéreim segítségével kibéreltünk egy garázst és ott nyitottunk egy maszek autószervízt, később bejelentettük. Később pár év múlva Édesapámat és édesanyámat is elvesztettem egy autóbaleset miatt ugyanis cserbenhagyásos gázolás történt. Testvéreim és én 3-an maradtunk egymásra bízva és nagyon fájt nekünk a szüleink halála. Évekkel ezelőtt elváltak utank, de pár hónapja találkoztunk és újra összefogtunk. Most ott járok hogy a Fix&Drive Mechanic Shopba jelenkezem. ~



Aláírás:



Watson Robert

JaydenV2 válasza:
12 órád van frissíteni a V2 karakter neved!

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Talán kevés lesz az a napi 2-3 óra, de megpróbáljuk.
Keress fel TS-en holnap 18:30-kor, ha nem megfelelő az időpont írj kérlek privátban. ))

XUqtqzT.png

 
  • Vicces
Reactions: MaxiV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.