Watson Benett jelentkezése [Helyette írom] [Elutasítva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ATanyasiTravis

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 10.
300
17
V4 karakter
⚡️ Lola Braun ⚡
V2 karakter
❄️ Donny Letson ❄️

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Zsombi, 14 ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~2019.12.27., 8731. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~https://imgur.com/a/JkgtcZJ [Tolatásbuggoltatás volt a buggoltatás.] ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 2-3-4 órákat is akár. Természetesen. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Sziasztok! Zsombinak hívnak, 14 éves vagyok. Debrecenben lakom. Szeretek focizni, MTA-zni. Jelenleg tanuló vagyok, elég jó eredményekkel.Szabadidőmet olvasással és mta-val töltöm.Van egy németjuhász kutyám, vele szoktam még foglalkozni.~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Watson Benett.~


Születési helye, ideje:

~ 1995.05.16. Los Santos Medical Center ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Gépjármű elektronikai technikus. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szerintem ez a legjobb szervíz See Cityben. Naponta nem egyszer fordulok meg a Fix&Drive-ba.Nagyon jó szerintem a közösség és értek az autószereléshez is. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Nevem: Watson Benett
Születési idő:1995.05.16. Los Santos Medical Center.
Elérhetőségem:watson.benett@see-mail.com
Tanulmányaim/Végzettségeim:
2000-2008 Los Santos Általános Iskola
2008-2014 Los Santosi Gépjármű Elektronikai Középiskola

Magamról: Watson Benett-nek hívnak, 1995.05.16.-án születtem a Los Santosi kórházban.Elég rossz körülmények között éltem az édesanyámmal és a két öcsémmel.Édesanyámék elváltak apámmal, róla több éve nem hallok.Édesanyám munkanélküli lett, és anyaotthonba kerültünk az öcséimmel.18 éves koromtól elkezdtem autószereléssel foglalkozni. Elég jó indítás volt az életembe , hisz nagyon sok barátot és ismerőst szereztem.Le is vizsgáztam és lett egy gépjármű elektronikai végzettségem ami nagyon nagy löketet adott az életemben.Most jelen pillanatban ott tartok hogy a Fix&Drive csapatába szeretnék tartozni, és erőteljesen dolgozni. ~
Aláírás:

Watson Benett​

 
Utoljára szerkesztve:

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
193
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Túl sok és elég súlyos jailed van a játszott perceidhez képest, próbáld meg később. ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.