Waterfront Piru frakció fejlesztési kérelem.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Goatcat

Újonc
2019. 01. 13.
49
13
25
Straight Outta Bp. XVIII.Kerület
V2 karakter
Lina Szolovjov
[Frakció fejlesztési kérelem]


Neved:
Lynn Brown


Frakció neve:
Waterfront Piru


Map kérelem:
A mapról készült képek linkje:

Maphoz letöltési link:

Skin kérelem:
102,103,104,20,7,182,80 ezeket az alábbi skineket szeretnénk lecserélni a következőkre:

Skin kérelmeinkről képek:
Skinek letöltési linkje:

Jármű kérelem:

Szeretnék kérni pár új frakció járművet, +kettőt , mert a New Era-ba szerintünk, volna igény ilyen járművekre is:
5848 ID-jű Savannára szeretnék kérni egy Range Rover-t.
A 29416 ID-jű Glendale autóra pedig szintén még egy Range Rover-t szeretnék.
+Két jármű nevei:
BMW M5 F10
Mercedes CLA
Savanna 1. ID: 5848 ~~~~
Savanna 2. ID: 31807 ~~~~
Sanchez 1 ID: 5980 ~~~~
Sanchez 2. ID:5981 ~~~~
Oceanic ID: 13803 ~~~~
Glendale ID: 29416 ~~~~

A venomot az alábbiakra kérnénk, ha lehetséges az összes járműveinkbe: TURBO,FÉK,MOTOR,VÁLTÓ,ECU,FELFÜGGESZTÉS +Az autókba szeretnék AirRideokat.

Megjegyzés:
Szeretnénk a jelenlegi 5 széfünkhöz kérni, 3db széfet, mert megteltünk és nem igazán tudjuk a dolgokat hová pakolni és természetesen, ha költözünk az új Hoodunkra akkor szeretnénk egy közepes garázst és egy TrapHouse interiort +a 3széfet és a jelenlegi 5-öt mellé rakni..

Köszönjük!WaterFront Piru's
 
Utoljára szerkesztve:

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 124
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Már nem azért, de ezek a skinek már igen csak overusedek. Kéne már valami új skineket néznetek vagy csinálnotok. Ja a másik meg, hogy ezeknek a skineknek a csontozata nagyobb mint 1mb és nem hiszem, hogy tudtok csontozatot faragni, meg ezeknek persze a kinézetű fájluk is elég magas, ugyanis tele vannak rakva fölösleges modellekkel. Szerintem ezen a skin dolgon gondolkozzatok el. Ha követtétek a régi fórum topicom akkor tudjátok, hogy nem csak a levegőbe beszélek, mert én is megszenvedtem a skineimmel, amiket magamnak csinálgattam.
 

Goatcat

Újonc
2019. 01. 13.
49
13
25
Straight Outta Bp. XVIII.Kerület
V2 karakter
Lina Szolovjov
Már nem azért, de ezek a skinek már igen csak overusedek. Kéne már valami új skineket néznetek vagy csinálnotok. Ja a másik meg, hogy ezeknek a skineknek a csontozata nagyobb mint 1mb és nem hiszem, hogy tudtok csontozatot faragni, meg ezeknek persze a kinézetű fájluk is elég magas, ugyanis tele vannak rakva fölösleges modellekkel. Szerintem ezen a skin dolgon gondolkozzatok el. Ha követtétek a régi fórum topicom akkor tudjátok, hogy nem csak a levegőbe beszélek, mert én is megszenvedtem a skineimmel, amiket magamnak csinálgattam.
Nem tudom miért tartod Overused-nek, mert még nem igazán láttam én ezeket sehol, Loqke tett fel hasonlókat, vagy pár ugyan azt amikor még ő volt a leader, a skinek nem haladják meg az 1mb-ot. (Minden flegmaságon kívül:) Lehet hogy neked felesleges modellekkel vannak tele a skinek, de mi az egész frakcióval össze ültünk és ezeket szavaztuk meg, majd aki bírálja a kérelmet és azt mondja túl magas a fájl, vagy akármi akkor kifogom cserélni a skineket.
 

3rdwis

Újonc
2019. 01. 10.
25
14
V2 karakter
Marcus Brewster
Ismeros skinek, meg mi kerestuk ki, es kuldtuk el, es loqke megcsinalta azokat
Legalabb 10pixelt at editelnetek mert ez igy nagyon cringe?
 
  • Tetszik
Reactions: Goatcat

Szücs

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
69
11
Hungary ?️‍?
V4 karakter
Rezar Dezin
LV karakter
Raffai Basno
Biztos igy van ahogy mondod, de a te szavaidból még 1 kártyavárat se lehetne összerakni olyan kevéske , a cringe meg nem tudom ki :(
 

3rdwis

Újonc
2019. 01. 10.
25
14
V2 karakter
Marcus Brewster
Hát ha már a szavakról beszélünk, ti nem tudtatok szólni se, mikor hurka odament, Shut Up.
Hiába rakatjátok azokat az autókat be, fegyverhajóig és vissza fog kelleni, meg kereskedni xD
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: a sum1 és tigusz.

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 124
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Nem tudom miért tartod Overused-nek, mert még nem igazán láttam én ezeket sehol, Loqke tett fel hasonlókat, vagy pár ugyan azt amikor még ő volt a leader, a skinek nem haladják meg az 1mb-ot. (Minden flegmaságon kívül:) Lehet hogy neked felesleges modellekkel vannak tele a skinek, de mi az egész frakcióval össze ültünk és ezeket szavaztuk meg, majd aki bírálja a kérelmet és azt mondja túl magas a fájl, vagy akármi akkor kifogom cserélni a skineket.
Az meg inkább meg sem említem, hogy a 9db skinből 2-2 ugyanolyan fej modellel rendelkeznek, ami nagyon nagy klónok háborúját tud létrehozni. A felesleges modelleket pedig arra értettem, hogy ennek a skinpacknek a "szűz" változatában 1skin tx-d fájljában 2 vagy 3 skinnek a tx-d-i találhatóak meg, melyeket lehet törölni, ha persze értetek hozzá, de ahogy nem hiszem, hogy ti ezeket töröltétek. Tudom tömörítve nem haladják meg az 1mb, de nem tömörítve használják fel. Az meg a saját arcképetek, hogy próbáljátok másolni a másikat pl. Loqke-t, ha már megkaptátok a frakciót éljetek a lehetőséggel és legyetek kreatívak és alkossatok olyat ami maradandó és még nem volt.
 
  • Vicces
Reactions: Goatcat

Loqke

Barangoló
2019. 01. 09.
75
32
V4 karakter
N/A
LV karakter
N/A
V2 karakter
N/A
Skin-ek tényleg csak copy paste nem egy sima letöltött Skin-t csak berakni, dolgozzátok át akkor még azt mondom rá valamit csináltatok. De ez így, elég csúfos.
 

real beno

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 029
11 692
23
V4 karakter
Malbor Vllasi
LV karakter
Lewis Dur
Ha megnézed irl inkább hasonló járművekkel járnak, nem a régi világban vagyunk ahol a hidraulikás kocsi a menő
Nem erre értettem, kifejtenéd hogy mit jelent a New era? mert ilyen fogalom nem létezik.
 
  • Tetszik
Reactions: Bernát

a sum1

Újonc
2019. 01. 10.
40
67
22
Ausztria
V4 karakter
Isaac_Cambeiro
LV karakter
Xiong_Bay
Kell nektek az a venom, így van. legyen telerakva mindennel. színes izzó nem kell rá? a skinek meg na. olyan semmilyenek.
 

certified hood classic

Lelkes fórumhasználó
2019. 02. 27.
328
2 257
LV karakter
Jonathan Greer
A skinekről csak annyit mondanék, hogy egy minimális edit max 2-3p mivel így elég overused, copypaste ahogy írták, nem beszélve arról, hogy akad 2-3 hq amelyik bőven elüt a többitől, és nem a megadott "feltételek" szerint vannak méretezve.
 

agoston!

drop 'em dead
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 473
12 580
V4 karakter
Delaine_Dufett
LV karakter
Tobias_Rodemaker
Felettem az arany.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.