Washi Akiyoshi ----> West

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kamal

Barangoló
2019. 05. 27.
134
65
V2 karakter
Colin Sweeney
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Washi Akiyoshi >

Panaszolt fél admin neve:
< West >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Nos kezdetben raboltunk egy urat. beálltunk elé majd ráfogtuk a fegyvert. erre befutott a vízbe. 1 ember a parton maradt, én után mentem. RP-sen ki akartam rángatni, de a /do ra nem válaszolt. erre elkezdett a part felé úszni. kiértünk a partra mind négyen. kiúsztunk, állunk a parton. foglyuk a játékosra a fegyvert aki pg-zett. erre elkezd minket ütögetni. mindhármunkat. erre én lelőttem, mivel elkezdett ütögetni engem, valamint a társakat. adminügy lett. west szerint az, hogy elkezd minket ütögetni, nem elég indok ahoz hogy megöljem. ezért kaptam 300 perc adminjail-t DM indokkal. >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/0GPmVREb >

Megjegyzés:
< - >

Rider GMOD válasza:
Editeld a neved, most Washi Akiyoshi vagy James Whitfield a neved?
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Laccek

PéterSM

"Becsüld meg, amíg van mit"
2019. 05. 27.
239
94
Vecsés
LV karakter
Bradley Booth
Jelen voltam én is az eseményen. Én voltam az aki a parton maradt. Bementem, erre elkezdett az úr kiúszni. Fogtam rá a fegyvert és arra lettem figyelmes hogy elkezdett ütögetni. Leestem a földre, majd a barátom lelötte. Szerintem ha van nálunk fegyver éppen elővéve, akkor használhatja önvédelemre. Illetve az admminnal való fenyegetőzésről ne is beszéljünk... Szerintem jogtalan volt a jail, vagy akkor e fölött is el lehetett volna nézni.
 
  • Tetszik
Reactions: Kamal

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Sziasztok! Kezdjük ott, hogy egy út mellett voltatok gyár mellett, ami szerintem forgalmas. 3-an voltatok 1 ember ellen, nem hiszem hogy a megoldás hogy fejbe lövöd, főleg, hogy non-ra nem non a válasz. Ő megkapta a PG jailt. Ha nem lövöd le, hanem rögtön admint hívsz te nem kerülsz jailbe.
 

Kamal

Barangoló
2019. 05. 27.
134
65
V2 karakter
Colin Sweeney
De meghaltunk volna mire admint hívunk. És nem gyár mellet kezdtük el a rablást hanem a part másik oldalán. Csak ugye az úr aki pgzett átúszott.
Edit: de ha valóságba elkezdenének ütögetni és van nálad fegyver, nem lőnéd le?
 

Kamal

Barangoló
2019. 05. 27.
134
65
V2 karakter
Colin Sweeney
Szerintünk jogtalan a jail. Várom a bírálást.
Edit: miért nem jó, hogy lelövöm és utána hívok admint? ( ami egyszerűbb mert csak 1 embert kell felszedni) vagy megöl minket és elfut. (3 embert kell felszedni, vissza kell getelni az urat aki elfutott.
 
  • Vicces
Reactions: Pami

patr9k

Újonc
2019. 07. 08.
4
4
22
Szlovákia
V4 karakter
Patrick_Russell
V2 karakter
Patrick_Russell
Teljes mértékben Támogatom!

Rider GMOD válasza:
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló Szerver Adminisztrátor, panasz tevő, vádlott, szemtanúk írhatnak hozzá!
Leader, haver, szomdszéd, TS-en jelenlévők, IC család stb... nem tartozik bele a szemtanú fogalmába, kivéve ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha Admin kéri hogy írj hozzá.
Felesleges hozzászólás mely nem közöl érdemi információt OFF-nak tekinthető, és az általános szabályzat 10-es pontja vonatkozik az adott hozzászólásra.
Büntetés:
100 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.