Wanted - Ralo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Farkas012

Újonc
2019. 01. 27.
45
21
V4 karakter
Jax White
LV karakter
-
V2 karakter
-
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Iwan Jewdokim >

Panaszolt fél admin neve:
< Ralo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Mivel nem jött egyetlen egy szerelő sem vontatni,emiatt ráírtam Ralora,hogy oda tudna-e getelni SCCS telerpe,mivel nem jön szerelő. Azt mondta hogy nem,erre írtam neki hogy nem jön egy szerelő se,és amelyik fentvan csak afkol,és hogy kifogom CK-zni az összeset ha ennyire baszakodnak. Ezután pár percet még bányászgattam,majd kaptam a 200perces Jail FRAKCIÓ MINŐSÍTÉS indokkal. >

Bizonyítékok:
< [Küldött PM]: Ralo (33): de geci nem hiszem el hogy van egy kibaszott szerelő online,és afkol meg baszik hívást fogadni...ki CK-zom az összeset bazd... |
[AdminJail]: Ralo bebörtönözte Iwan Jewdokim-t 200 percre.
[AdminJail]: Indok: Frakció szidás
>


Megjegyzés:
< Megkérdeztem Smexy[2]-t ő szerint nem volt frakció minősítés,csak maximum PM Stílus. Megkérdeztem Farah[S.G.H.]-t,ő szerint is csak PM Stílus volt...Emelelt a 200perc jailt jogtalannak tartom. >

Buba válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Nos hát már leírtam PM-ben is hogy 1. Örülj higy nem kaptál többet, valamint max al is egyetértettunk abban hogy amellet hogy a játékos szidás, válalhatatlan OOC stílus, és minősítés még a szerelőket is szidod. Én kérek elnézést hogy nem soroltam fel egy oldalon keresztül az indokokat.

(Szerintem ennél csak többet kaptál volna)
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
< [Küldött PM]: Ralo (33): de geci nem hiszem el hogy van egy kibaszott szerelő online,és afkol meg baszik hívást fogadni...ki CK-zom az összeset bazd... |

Te sem gondoltad komolyan :)

Jogtalan!
 
  • Tetszik
Reactions: RaloV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.