Walton a méhészetben.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ezioo

Újonc
2021. 01. 10.
73
61
22
Sárospatak
V2 karakter
Ezio Carrozzi
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Ezio Carrozzi >

Ötleted:
< A Walton és a Bobcat egy jó ideje porosodik már a garázsban, hisz a bányászat óta semmilyen szerepe nincs, nem lehetett milyen funkciót kitalálni rájuk. Viszont, most, hogy bejött a méhészet, ki lehetne találni valamit, hogy ne álljanak kihasználatlanul. Gondolok itt arra, hogy Waltonnal is lehessen szállítani a kaptárokat, méheket, minden egyebet.>


Megjegyzés:
< Nincs. >
 
Utoljára szerkesztve:

BEPÁL

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 14.
292
198
V2 karakter
Bepal Simon
Kiegészíteném
Mercedes Sprinter
platós kocsikra (Raptor walton bobcat és társai) is lehetne pakolni mivel szállítás és kihasználtság végett sokat dobna!
Támogatom!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Ezioo

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem eléggé jó ötlet, felgyorsítaná ezt az egész folyamatot, és nem kellene vele annyit tökölni. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Ezioo

Stream

tutto bene, todo bien, very good
Támogató
2019. 01. 20.
341
1 028
19
Pécs
www.youtube.com
V4 karakter
Svetlana Nikolaj
V2 karakter
Skylar Siorghlas
Szia Bence! Csak támogatni tudom, illetve én a raptorra meg a dodge ram-ra is megcsinálnám, hogy legalább az üvegeket lehessen szállítani.
 
  • Tetszik
Reactions: Ezioo

Ezioo

Újonc
2021. 01. 10.
73
61
22
Sárospatak
V2 karakter
Ezio Carrozzi
Szia Bence! Csak támogatni tudom, illetve én a raptorra meg a dodge ram-ra is megcsinálnám, hogy legalább az üvegeket lehessen szállítani.
Szia Gábor.
Ezekre gondoltam én is, viszont azért gondolom elsődlegesnek a waltont meg a bobcatet, mert jelenleg tényleg semmilyen értelmük nincs.
Természetesen teljesen jók az általad felsoroltak is!
 
  • Tetszik
Reactions: Stream

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Hali, őszintén én a bobcatot akkor sem láttam, hogy bárki használta volna mikor még bent volt a régi bányászat, tehát valóban hasznos lenne, ha be lenne hozva ez. Láttam, hogy előttem is irták azt, hogy jó lenne ha sprinterrel, dodge rammal és ford raptorra is lehetne ezt csinálni, és még irreális se lenne mert pl a raptornak a platója ugyanakkor mint az utánfutójé, ha nem nagyobb.
 

Tamasi

Pötyögtető
Tulajdonos
v2
2019. 01. 06.
427
1 046
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Ezio Carrozzi >

Ötleted:
< A Walton és a Bobcat egy jó ideje porosodik már a garázsban, hisz a bányászat óta semmilyen szerepe nincs, nem lehetett milyen funkciót kitalálni rájuk. Viszont, most, hogy bejött a méhészet, ki lehetne találni valamit, hogy ne álljanak kihasználatlanul. Gondolok itt arra, hogy Waltonnal is lehessen szállítani a kaptárokat, méheket, minden egyebet.>


Megjegyzés:
< Nincs. >
Az a baj így az utánfutó szerepe veszne el.
 
  • Imádom
Reactions: Maradics
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.