Elutasítva Walter H Black - Lounz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 07. 07.
41
9
V4 karakter
Walter H Black
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Walter H Black

A ban időpontja:
2022.10.21.

A ban időtartama:
2030.12.31.

Admin neve, aki bannolt:
Lounz.

A ban oka:
Bugkihasználás, Admin félrevezetése, hanyag előrp, heroinos fecskendő rp közben

Amiért szeretnéd az unbant:
Azért szeretném az ubant, mert újra játszani akarok a szerveren, a közösség szerves részévé akarok vállni megint, és bocsánatot akarok kérni mindenkitől akinek elrontottam az RPjét, ami ezt a bant indokolta.

Megjegyzés:
Lassan két éve a bannom után már sok időm volt gondolkodni az esettel kapcsolatban, és tényleg még a mai napig emlékszek majdnem minden egyes részére ennek a szituációnak. Bocsánatot kérek mindenkitől akinek elrontottam azon az estén az RPjét és megbántam...
Én tényleg nem szeretnék mást csak a kevés időmben amim van felmenni a szerverre és felidézni a régi szép emlékeket, RPket barátokkal, és megtapasztalni a V4 élményt.
Nem hibáztam sokat a profilom életében. Egyszer sem voltam szabályszegés miatt jailben, egy bannom volt ez előtt amit én és sokan nem tartottak "örökös" bannak de leültem érte talán 3000 percet vagy többet. Ezenkívül csak egy TS-en történt szitu miatt kaptam bannt in game amit egy rövid beszélgetés után valmelyik adminnal röhögtünk rajta egyet és feloldotta. És aztán jött ez az eset amit nem akartam... teljesen letörtem amikor bannoltak.

 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 409
4 234
V4 karakter
Mesias Varela
Továbbra se tudok erre unbant osztani.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.