wakayuki.winston - Boti

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Aakoos

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
9
0
hXzCD7B.png


TamSpeak 3 neved:
60 forintos vacshoraa dáá

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
Boti

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan ban

Bizonyítékok:

<16:38:32> You are banned temporarily. Reason: "szervminősítés #Boti #Fakhir "
Try again in 6d 23:52:43


Megjegyzés:
Annyi volt a történet, hogy beszélgetek éppen Fakhir-al és Boti egyszercsak bejön. Az volt a téma, hogy egy másik szerveren szerintem jobb a CK mint itt, mert itt egy bizonyos frakcióban csak annyi volt a CK-m, hogy odahívtak és fejbelőttek. Boti erre elkezdi: Ez egy szerverminősítés volt, igaz Fakhir? És 1 perccel késöbb kibannol.
 

Fade

Ájem Fade
2019. 01. 10.
35
6
23
V4 karakter
Fade Joe
LV karakter
Fade Joe
V2 karakter
Fade Joe
Csumi, megvárjuk a másik fél válaszát is.​
 

The_Pier

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
26
10
LV karakter
Matthew Brown
V2 karakter
Pier D Droogo
Kezdjük ott hogy nem Boti a TS nevem hanem Pier D Droogo / ! /Boti.A másik pedig hogy nem az volt a téma hanem hogy te mondtad hogy a yakuzát le tudod buktatni IC mivel tudsz róla mindent erre én mondtam hogy nem nagyon mivel én CK-ztalak. Erre te mondod hogy Hl-en(ez az a bizonyos szerver amit te nem említettél)sokkal jobb az RP,tegyük hozzá hogy azért ezt lehet venni egy szerverhirdetésnek is,és ez azért eléggé nagy célzás volt hogy a HL jobb mint a SeeMTA. Részemről ennyi várom a bírálást.
 

Aakoos

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
9
0
Közel sem állíttottam, hogy a HL jobb mint a seemta. És nem akartam lebuktatni a yakuzát csak viccelődtem, arról nem én thetek, hogy nem értetted, főleg, hogy hozzád nem is szóltam. És szerintem azt tényleg jobb, hogy nem annyi a CK, hogy fejbelőnek és annyi, ezzel én nem azt akarom mondani,hogy a HL jobb.
 

Fade

Ájem Fade
2019. 01. 10.
35
6
23
V4 karakter
Fade Joe
LV karakter
Fade Joe
V2 karakter
Fade Joe
Nos, hogy ezt is tudom a panaszt jogtalannak ítélem.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.