Wade Hawkins panasza

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sircumselot

Barangoló
2021. 07. 02.
91
191
V4 karakter
Ben Burns
LV karakter
Trevor Mcclain
panaszfejlec.png


I. Személyes adatai
Név: Wade Hawkins
Lakcím: Sesame st. 09
Telefonszám: +38-76-315-5444

II. A lefoglalt jármű adatai
Jármű alvázszáma: 50386
Jármű lefoglalásának dátuma: 2024.08.31. 16:40 környéke

III. Panasz kifejtése
A panasz részletes kifejtése, indoka: Tiszteletem! A bobcatemet Blackfield Sheriffség elől lett elhozva, aminek az indokát egyáltalán nem értem. Szabályosan parkolt a gépjármű és indokkal is. Mivel még nem kaptam meg a Sheriffség területén található parkolási helyemet, így az egyetlen parkolási lehetőségem (ami nem a munkámtól 1km-en túli távolságban van) ez volt. Slusszpoén az egészben, hogy már lassan egy kerek hete parkolt ott és most hirtelen valakinek szemet szúrt az a nagyon zavaró bobcat (direkt úgy álltam fel vele szabályosan, hogy egy légynek se ártson)! Nem kérem a visszaváltás árát, viszont a következő kettő opcióból kérnék egyet. Vagy a stadion területén és Sheriffséggel szemben lévő üres területen tessék egy parkolótáblát lerakni vagy tessék hibaponttal jutalmazni, az elkövetőt, mivel felháborító, hogy folyamatosan macska-egér játékot kell játszanom magukkal. Remélem írásom valamilyen változtatást okoz és előre köszönöm szépen a választ! Wade Hawkins.
 

BlueBorye

Barangoló
2022. 06. 21.
110
97
Veszprém
LV karakter
Aidan Maynard
badge-packer11.png
Tisztelt Panasztevő!
Panaszát kivizsgáltam és jogtalannak ítélem a következő indok(ok) miatt:
  • Járművével a seriffségi behajtó előtt állt, ezzel akadályozhatja a ki és be haladást, a bobcat ezért került lefoglalásra. Az említett betonos terület soha nem is volt, és nem is lesz parkoló, a Stadion parkolóban rengeteg parkolási lehetőség van, illetve úgy sejtem a seriffségnél is vannak szabad külső parkolók a civileknek vagy bárki másnak kialakítva, javaslom ezek valamelyikének használatát vagy a továbbiakban kérvényezze saját parkoló helyét.

OOC megjegyzés: -

Üdvözlettel,
Aidan Maynard

Manager
 
  • Vicces
Reactions: sircumselot
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.