W/S Varrio Locos 13 frakció fejlesztési kérelme..

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Towelie

Újonc
2019. 09. 27.
13
6
V4 karakter
Carlos Bling
v2logo.png


Neved:
< Enriko Jarika >

Frakciód neve:
< W/S Varrio Locos 13 >

Map kérelem:
< (a kép mai nap folyamán javítva lesz.)
Ide szeretnénk áthelyezhetetni a HQ-t

Katt

A traphouse-t szeretnénk átrakatni 6x6os egyedi interriorra.
>


Skin kérelem:
< Nincs >

Jármű kérelem:
< A BMW-ket úgy szeretnénk, hogy az oceanicból a venomok is átkerüljenek a BMW-kbe.

#32649 - Oceanic ---> BMW M5 E34

#35280 - Oceanic ---> BMW M5 E34

#35281 / #5672 - Sanchezek-hez szeretnénk 6 venom tuningot, mert így jelenleg használhatatlanok.

+2db új Impala 6 venomosan

>


Megjegyzés:
< A frakció jelenlegi F3-as és TS-3as nevét szeretnénk megváltoztatni "Mara Salvatrucha 13"-ra. >
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Benyeee

Zöldfülű
2019. 01. 26.
181
330
23
Szolnok
V4 karakter
Kishana Bradford
szerintem először tagok kellenek meg valami féle "rp" színvonalat is kéne vinni a dologba
 
  • Tetszik
Reactions: MekGrill

Bankos

Újonc
2019. 01. 30.
66
105
28
V4 karakter
Jaqen Fairley
LV karakter
Adelmo Manzano
V2 karakter
Dequen Blake
Örülök,hogy próbálkoztok,mert egy aktív rivális banda nekünk is nagy segítség az RP-nk szempontjából,DE.
Személy szerint próbálom azt az elvet vallani így lassan 3 éves leader múltamhoz mérten,hogy minőség a mennyiség előtt tagokat tekintve.
Szóval próbállak téged is erre inteni Enriko. Viszont azt a múltkor meg kaptam,hogy ti nem olyan Idézlek: Mi nem ilyen sablon bandát viszünk mint ti.ez egy más stil.
Hagyok itt egy képet. Ezzen az OOC chat a lényeg. Ő egy tagotok,aki mesél a bekerüléséről.

 

MekGrill

Írnok deák
Támogató
2019. 05. 07.
605
214
Kecskemét
V4 karakter
Tazwell McFroy
LV karakter
Cletus Sayre
V2 karakter
James McGill
Szeva, mint friss frakció leader tudom hogy az "alapról" nehéz elkezdeni és olyankor előfordulhat, hogy inkább a mennyiségre megy a dolog, de ahogy Bankos kollega is elmondta inkább a minőség a lényeg. Mi is kevesen vagyunk még nagyon, de akik bent vannak tudják annyira az rp-t, hogy ne legyen belőle gond. Amikor a Crips és a Piru találkozott veletek megkérdeztük hogy most voltaképpen miről szól az rp, egy latin bandáról vagy egy cigány csapat életéről. Erre kaptuk azt a választ amit Bankos is leírt, hogy nem sablonos rp-t akartok. Megkérdeztem, hogy most azért lett-e beemelve egy spanyol ajkú bandába a lovári szókincs fele, de valahogy erre nem kaptam választ, illetve az addigi dolgokat ismételted el nekem. Szerintem egyikünk se azt akarta mondani, hogy mit rpzzetek hisz az egyedül a ti döntésetek, de azért a keretbe férjen bele.
Pár logot itt hagyok, hogy világosabb legyen miről van szó:

[2019-10-26 19:40:06] [Output] : Dyonte Curry ordítja: cigom
[2019-10-26 19:40:17] [Output] : Dyonte Curry ordítja: josz te koporso ?
Eiichiro Oda mondja: Wacap homiz


Ha már mindenképp a Mara Salvatrucha 13 név kell akkor valamennyire szerintem a spanyol banda keretein belül kellene maradni. De az 5-600 millióért kocsit veszek meg a skines fegyverrel rohangálok mindenhova még egy New Era rp-be is nehézkesen fér be. Ha pedig mindenképp a vajdasági cigány família kell akkor azt kellett volna megírni fejlesztésbe, mert lássuk be értelmes keretek közt abban is lenne potenciál.

Ezeket én nem beef-nek szánom hanem egy kis vélemény nyilvánításnak, hogy a spanyol nem cigány akármennyire is "egyedi rp". Az egyediséggel nincs semmi gond, sőt az csak jó ha törekedtek rá de azt nem azt jelenti hogy az "alapokat" teljesen el lehet hagyni. Egy újragondolt leves se lesz rántotta.

Kitartást és remélem valami hasznosat is leszűrtök belőle, nem pedig csak annyit, hogy: "Na a két köcsög jól kiélte magát fórumon, hogy beszólogatott." Sok sikert a továbbiakban bárhogy is jön le ez az egész, és remélem hogy valami értelmes is kisül a dologból.
 

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
203
561
19
Budapest
LV karakter
Lyndon Conway
Csak egy kérdésem volna, miért kell nektek 6x6-os egyedi interior, amikor maximum naponta kétszer látlak titeket és akkor is jó pár fegyver társaságában. Többet láttalak titeket aranybanknál mint crystalon.
Reménykedem, hogy idővel helyrerázódik a frakció.
 

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Számomra a 6 venomos impalák is érthetetlenek. Versenyezni akartok vagy rp-zni? Amiket mondtak fentebb azt meg fogadjátok meg. Gl
 

Lukooo

Újonc
Támogató
2019. 04. 24.
44
8
Abtenau
V4 karakter
Jenny Zephan
LV karakter
-
V2 karakter
Capria O'Kravecki
Hellóka,

Nem akarok senkit megsérteni, de a Frakció elfogadása óta nem valami Sokat fejlődött a Frakció. nem seresnek szánom, de ott a jól megcsinált Placc Crystalon, én ott próbálnám meg előbb az RPt. Az első találkozásunk veletek Délinél volt ahol KETTEN beszóltatok legalább 6 Tagnak. Persze szereptől függ, de nem vagyok abban biztos hogy való életben ketten beszólnátok 6 Tagnak. Ami az FK fejlesztést illeti, jó lett, de miért kell lecserélni a Capriceokat BMWre, ha cigány/latin keveréket RPztek.
 

Tyler Wright

Újonc
2019. 02. 03.
5
5
V2 karakter
O'Shea_Wright
Szerintem ennek a fejlesztésnek addig semmi értelme sincs,amig 0-24 be bankrob,aranybankrob folyik.Annyi hogy ne legyetek 2 banda között,meg legyen M5 amivel szépen lehet nyomni a bank robokat....Értelmetlen.
Kezzetek el inkább valami féle normális RP-t tolni,mert ez igy siralmas.
 
  • Tetszik
Reactions: PENTA

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 124
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Bocsánat de én nem érzékeltem semmi változást a mappolásban az alap játék területéhez képest. A két oceanic cseréje még érthető de, hogy minek nektek venomos sanchez, ha annyira kell frakció pénzből rakjátok őket össze. A két impala meg teljesen felesleges, elég nektek az a pár autó ami van, így sincsen kihasználva, mert kevesen vagytok.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Rajmi és Benyeee

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Mivel nincs leadere a frakciónak így helyezhető!
 
  • Vicces
Reactions: not4sale
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.