VW scirocco mod változtatás[ötlet]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Albibi

Barangoló
Támogató
2022. 12. 08.
127
46
V4 karakter
Harry Graham
LV karakter
Harry Lewis
Utoljára szerkesztve:

Armiee

Újonc
2020. 05. 14.
4
8
LV karakter
Armand R Giusette
Hali! Gondoltam a VW scirocco mod helyett tenni egy másikat(Opel Insignia), a kocsi mod pedig itt ezen a linken megtekinthető, illettve a szívesebben látnám és élvezném...Remélem netket is inkább az insignia jönne be. Illettve még rakok be egy párat, vannak ötleteim bőven.(Eleve sok a Volkswagen és egy kis újítás beleférne) https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/156274-2010-opel-insignia-opc-romanian-plates/
''Eleve sok a Volkswagen és egy kis újítás beleférne'' szerintem a szerveren nincs olyan sok VolksWagen mint BMW mod. Kár lenne elrontani egy ilyen szép kocsimodot mint a Sciroccoé,egy Opel Insigniára.
 

I am Attila

Barangoló
2020. 09. 09.
87
101
Székelyudvarhely
V4 karakter
Seppo Jaasko
LV karakter
Lisa Aberman
V2 karakter
Morgan Louis
A Scirocco szerintem az eggyik legszebb mod, bf el is szerelhető, nem 4 személyes, szóval az Opel sehogy se illene bele.
 

Reila

Barangoló
2022. 12. 23.
75
669
Palermo
V4 karakter
Reila Cortez 🦊
Mint Scirocco tulajdonos, én is inkább a Scirocco-nál maradnék! Számomra az egyik legszebb 2személyes autó mod.
 
  • Imádom
Reactions: Rey

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 200
15 596
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
image.png

image.png

-Ha változtatni is kívánna a nép a modon magán, akkor max faceliftet rakni az autóra.
-Új lökösök, lámpák stb. (2014-2017 mk3 facelift)
-Meg egy pár némi igényes toldattal, koptatókkal stb, méginkább pofás kis autót lehetne belőle faragni a játékon belül. :)
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.