vszabi10 --) Carl

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vszabi10

Újonc
2020. 07. 11.
27
41
V4 karakter
Deek Adam
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
vszabi10


Panaszra tett moderátor neve:
Carl


Panasz oka:
Dupla hozzászólás


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://imgur.com/a/aXtknpL


Egyéb megjegyzés:
A téma alá nem írtam egymás után több hozzászólást. Nem tudom, hogy mióta számít a EGY darab szerkesztett hozzászólás DUPLA hozzászólásnak.
 
  • Hűha
Reactions: szmate2003

vszabi10

Újonc
2020. 07. 11.
27
41
V4 karakter
Deek Adam
És azt meg tudhatnám, hogy hova leírva az hogy a téma is hozzászolasnak számít?
 

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 513
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Nem tudom, nekem ez alap hogy attól hogy témát nyitok az hozzászólás. A profilomon a hozzászólásoknál tudod vissza nézni a nyitott témákat, és bele is számolja a hozzászólásaidba a rendszer.
 
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac és dzsoi

caяl

i do my lil' dancy-dance
2019. 01. 10.
591
1 940
V4 karakter
Oier_Uribe
Sziasztok!
Nem írnék sokat, hiszen úgy gondolom ezen nincs mit megbeszélni.
Kedves @vszabi10, nem tudom te hogy gondolod, de kifejtenéd kérlek, hogy mi a különbség maga a topik, illetve a hozzászólás között?
Ha nyitsz egy topikot, akkor a topik is meg lesz nyitva, illetve bele kerül az első hozzászólás is, ami teljesen ugyan úgy funkcionál, mint az azt követő hozzászólások.
Tulajdonképpen nem is értem a panaszod okát, ha körülnézel lezárt hirdetéseknél, akkor láthatod, hogy nem te vagy az egyetlen aki emiatt büntetést kapott, viszont a többiek nem nyitottak panaszt.
Volt már hasonló probléma, azaz kaptunk már pár PK-t, aminek ugyan ez volt a tárgya.
Csupán két dolog van, ami félrecsúszik ilyenkor, azok pedig a topik, illetve a hozzászólás fogalmai.
 
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac és Tranes

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 513
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
jobb oldalt még tegeli is a hozzászólás sorszámát, és a téma maga a #1, ez a hsz amit most írok a #8.
A témát zárom, hiszen nem történt semmi említésre való baki. A témát pedig nem helyezem, mert az archívumba nyitottad.
 
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac és caяl
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.