voxel jelentkezése Globális Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kalobone

Írnok deák
2021. 10. 01.
550
1 008
17
LV karakter
klaus vela

Előző fórum neveid:
Legelső forum nevem Nitroo volt, ezt meguntam, és voxel lett belőle.

Mióta játszol a szerveren:

2020-ban regisztráltam, azóta nem feltétlen aktívan, de nem kis tervekkel esnék neki a V2-nek.

Mióta használod a fórumot:
2021 közepe óta, ha jól emlékszem, azóta mindennap több órákat is használom. Iskolában, itthon, és ahol lehetőségem van rá. Sok dolgot innen tanultam, és számomra, aktív játékosnak fontos, hogy esetlegesen értesüljek arról, ha kapok egy panaszt, tudjak rá reagálni, ezért egy nap többször is átfutom a játékospanaszokat, stb-stb.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon
:
nagyon sokat, mint mondtam, ha éppen iskolában vagyok, ott is nézem, viszont itthon mindig meg van nyitva, és valamikor csak úgy órákon át olvasgatom a régi topicokat, szabályzatot, és a többi.

Miért válasszunk be téged a csapatba:
Úgy gondolom, hogy nagyon aktív tudnék lenni, mivel rengeteg időt töltök el forumon, szerintem meg tudnék birkózni az ezzel járó feladattal. Tapasztalattal rendelkezem más nagyobb szerver fórumjáról, tehát a fórum moderálás nem kínai számomra.

Miért szeretnél a csapathoz tartozni:
Mindig is szerettem volna globális moderátor lenni, mivel rengeteg időt töltök el itt, és szerintem a szabályzattal is tisztában vagyok. Könnyen beilleszkedem, viszont nagyon kiemelkedő tulajdonságom nincsen, amit kérnek tőlem, azt tudom teljesíteni.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát és eligazodását:
A realitás talapján maradva, szerintem senki sem akar végighallgatni több órás mondókát arról, hogy mi is ez valójában, kevés embert érdekel részletesen. Viszont én úgy kezdeném, hogy a fórum szabályzatának a topicját elküldeném, hogy ezt alaposan olvassa át, mert amennyiben egy olyan dolgot, vagy több kisebb dolgot megszeg, a fórum accountja bánja. Körbe vezetném a panaszkönyvek világában, ajánlatos lesz minden új játékosnak naponta akár 2-3x is átfutni, nehogy emiatt kapjanak bármi ooc szankciót! Elküldeném neki a "minta helyes használata" topicot, sokan el szokták rontani, hogy csak kimásolják, amiről éppen írni akarnak, viszont a kódot figyelmen kívül hagyják.

Ismeretség a teamen belül:
a jelenlegi globális moderátorok között nincs ismerős arc, új lenne ez a közeg, viszont szerintem meg tudnék birkozni ezzel.

Mutasd be magad egy 5-10 mondatban
:
Lacinak hívnak, 16. életévem töltöttem nyáron. Informatika, és Távközlés szakirányban tanulok jelenleg, Mátészalkán. Szabolcs vármegyében élek, egy kis faluban, semmi komoly. Fórumot 2021 óta használom, annó még inkognitoban, aztán később már regisztráltam fiókot. Csomó volt, és jelenlegi osztálytársamnak, akik jelenleg most csöppentek bele a seemta világába, én vázoltam fel nekik, hogy mit-hogyan kell a fórumon, mire ügyeljenek ha kérelmet, unbant, panaszt nyitnak, hogy elkerüljék a figyelmeztetéseket, és a büntetőpontok osztogatását. Rendkívül könnybe beilleszkedő embernek gondolom magam, emellé amit elvárnak tőlem, megpróbálom teljesen, 100%-ban azt, és úgy csinálni, ahogy mondják.





Kérdések:




Szerinted miért fontos a minden hónapban történő moderátor értékelés?:
Ez olyan, mint a munkahelyen a fizetés, szerintem. Akkor tudod meg, hogy milyen munkát végeztél, és hogy mennyire vannak veled meg elégedve. Esetleges hibák átbeszélésére, amiből tanulni tudsz, egyszóval azért fontos, mert mindenki szeretné tudni, hogy hogy teljesített, kiértékelések, és a többi.

A legjobb barátoddal együtt kerültél be a csapatba, a barátod megszegte a moderátori szabályzatot, mivel régóta ismeritek egymást, ezért megkért, hogy ne mondd el a vezetőségnek, mit cselekszel?:

Ez nagyon olyan dolog, amiről senki sem szeret beszélni, senki sem szereti gondolom feldobni a haverját. Most lehet ezzel egy több hónapos, éves baráti kapcsolatot tennék tönkre. Nemtudom. Helyzettő függ, hogy milyen hibát követett el, és ennek mi volna a súlya, ha a köztudatra jönne. Nem tudok erre jelenleg egyértelmű választ adni, bár nem szívesen dobnám fel a haverom.

Mi a feladata szerinted egy Globális Moderátornak?
: Fórum moderálása, ezalatt értem a felhasználók büntetése, ha szükségeltetik, topicok helyezése, zárása, nyitása. Elévült karakterdevek lezárása, majd megnyitása a tulajdonos kérésére. Ami a fórummal kapcsolatos, és nem a rang adás, az nagyjából mind a globális moderátor feladata. Olyan, mint egy admin, csak itt egy platformon vagy, nem pedig egy játékban. Feladatkör hasonló.

 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
A korrekt lapod ellenére sajnos nem tartunk alkalmasnak a csapatba, elutasítva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.