Voxel jelentkezése Globális moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kalobone

Írnok deák
2021. 10. 01.
553
1 024
17
LV karakter
louie wuhan
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Játékbeli, és fórum neved: IG az Onan Nadi nevet használom, Fórumon pedig a Voxel-t

Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?: Aktívan tavaly tél óta játszom, ami mindennapos, szinte. Viszont a karakteremet 2020-ban regisztráltam, gépigény problémák miatt nem játszottam aktívan a regisztrálásomat követően. Fórumot 2021 végétől számítva, a napjainkig aktívan használom, nap mint nap.

Miért szeretnél globális moderátor lenni?: Nekem ez régebb óta célom, hogy a Fórumot moderálhassam, pláne egy olyan szerver Fórumját, ahol mindennap megfordulok. LV-re is nyitottam egy jelentkezést, ami odáig merült ki, hogy egy TS meghallgatás után azt tanácsolták, hogy ismerkedjek meg az LV közösséggel, és ismerjek meg embereket a csapatból, próbáljak meg frakcióba csatlakozni, és igy tovább. Mivel nekem az LV nem főszerver, ezért nem is erőltettem ott a dolgokat. Érzek magamban kellő affinitást a feladat ellátásához, illetve G.mod tapasztalatokkal is rendelkezem immáron.

Miért pont téged válasszunk?: Rendkívül sokat vagyok aktív, ahogy a szerveren, úgy a Fórumon is, játék közben, tanulás közben, és még szabadtéri programok közepette is a fórumot bújom legtöbbször, nagyon sok topicot nézek egy nap, és úgy gondolom, hogy ez a fajta hozzáállás talán helytálló lenne. Gyorsan tudok tanulni, illetve Fórum moderálási tapasztalattal rendelkezem, tehát sok moderálási dolog sem lenne újdonság számomra. Fórum, és szerveren is egyaránt rendelkezem sok tapasztalattal, és az elvártakat bőven, akár afelett is tudok teljesíteni.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?: naponta, ami folytonos topicok lesegetésével telik, az legalább 4 óra, ezen felül mindig meg van nyitva a Fórum, több lapon is, tehát eléggé sokat.

Mutasd be a referenciáidat. (ha vannak): Referenciáim közé nem tudok nagyon sok dolgot sorolni, frakciók terén nem voltam sok helyen, és sokáig. NAV-ban 1 hónapot voltam, Opseznában összesen olyan 1 hónap, 1-2 hetet, és most a Honvédségben vannak komolyabb terveim, itt még csak lassan 1 hete vagyok. Adminisztrátor nem voltam még, csak 1-2x ideiglenes adminsegéd.

Rendelkezel TeamSpeak3-al?: Rendelkezem, és napi rendszerességgel is használom.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?: Először is elküldeném neki a Fórum szabályzatot, hogy azt figyelmesen olvassa át, majd körbevezetném a Fórumon, végigmutogatnám a fontosabb topicokat, pl a Játékos panaszkönyvet, amit minden nap nézzen, ha játszik a szerveren, mert akármikor érheti meglepetés, és ő is tehet ott a minta használatával panaszt játékosra. Elmondanám neki, hogy hogyan tudja helyesen kimásolni a mintát, és kitölteni. Büntetőpont rendszerbe is közbevezetném, hogy miért-mennyi büntetőpontot kapna, majd azt is közölném, hogy amennyiben a 100 büntetőpontja kigyűlik, akkor 1 hónapos fórum kitiltásban részesül. Átfutnám vele a tényleg fontos, és többször használatos topicokat, elmondanám, hogy melyik topic mi célt szolgál, és milyen problémával, vagy segítségkéréssel írhat oda, és a többi.

Ismeretséged a csapaton belül?: Beszéltem már 1-2 emberrel a csapaton belül, viszont úgy, hogy akivel tartom napi szinten a kapcsolatot, olyan nincsen.

Mesélj magadról, minimum 10 mondatban. (Ami számodra fontos és nyilvános): Lacinak hívnak, nyár elején töltöttem be a tizenhatodik életévem, Szabolcs megyében élek, Informatika, és távközlés szakirányban tanulok, most fejeztem be az első évem középiskolában. Szabadidőmben általában játszom a gépen, sokféle, és megosztó játékokkal játszom, de amivel mindennap, az a SeeMTA. Nyilván, nem csak játszom szabadidőmben, hanem egyéb kinti tevékenységeket folytatok, mikor mit. Fórumot nagyjából 2021 vége óta használom, aktívan. Ezalatt rengeteg dolgot megtapasztaltam ezzel kapcsolatban, amiért volt hogy szankcionálva lettem, viszont ezek nem most voltak, és tanultam minden hibámból! (A mostani V2-es balhés ügy az semmis, az a Fórum kitiltásom nem megérdemelt volt, le is lett szedve, egy egyeztetés után) Szerveren aktívan 2022 vége óta játszom, ez idő alatt volt lehetőségem megtapasztalni a szerveren lévő oldalak mindegyikét, a Rendvédelmet, és az illegált. A rendvédelem jobban megjött nekem mindig is, ezért is folytatom most jelenleg a Honvédségnél a karriert. Rendelkezem Fórum moderátori tapasztalattal, így a betanítás sem feltétlen kezdődne a legeslegalapabb dolgoktól. Remek a helyesírási készségem, illetve úgymond a beszédkészségem is.
 

Goolem

Írnok deák
2021. 05. 22.
672
641
V4 karakter
Klavan Madsen
LV karakter
Grady Halden
Régóta ismerlek téged, láttam máshol is a pályafutásodat. Sok sikert kívánok neked, jól állna rajtad a lila szín.
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 112
6 057
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket.
Sajnálattal tájékoztatunk, hogy jelentkezésed nem jutott tovább a második körös meghallgatásra.
Ne csüggedj, lesz még alkalom ahol bizonyíthatod rátermettséged.




Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.