Vorax jelentkezése az SPSU alosztályba

Vorax

Újonc
2022. 02. 05.
4
11
V4 karakter
Jhon D Dante
LV karakter
Jhon D Dante

2s.png

Special Purpose Sniper Unit áthelyezési kérelem


Álnév, rendfokozat:
Vorax , Törzsőrmester

Jelenlegi alosztálya:
Nincsen.

Áthelyezési kérelem részletes indoklása:
Szeretném tovább fejleszteni a képességeimet. Az állományon belül mindig is érdekelt az Alosztály, így most hogy van lehetőség, szeretném kipróbálni magamat, illetve további dolgokat tanulni az állományon belül, amelyben segítségemre lehetne az SPSU. Feszegetni szeretném a határaimat azzal, hogy számomra teljesen új feladatkörben végezném a munkámat, amelyből többet tudnék profitálni, hasznosítani a jövőben. Hosszútávú céljaim vannak az Állományon belül, amely miatt szeretnék alosztályba is tartozni, ezért esett a választásom az SPSU-ra. Szeretném fejleszteni a Mesterlövész, illetve helikopter képességemet is, amelyben ugyancsak segítségemre lehetne az Alosztály.

Miért Önt válasszuk?
Véleményem szerint jó képességekkel rendelkezem, ezalatt értem a motivációs illetve látási képességemet, amely előnyt jelenthet számomra az Alosztályon belül. Az állományban eltöltött időm alatt több dolgot is megtapasztaltam, amelyeket tovább tudnék kamatoztatni az SPSU kötelékein belül. Akciók közben figyeltem a rádiózásokat, illetve szabadidőmben beszélgetettem az SPSU alosztály tagjaival, hogy milyen módon végzik a munkájukat, ebből számos új dolgot tanultam tőlük, amelyek az előnyömre válhatnak.

Mennyi ideig tervezi erősíteni az alosztályt?
Lehetőleg minél tovább.



Jhon D Dante
━━━━━━━━━━━
Kérelmező aláírása