Volkswagen Golf 7 Handling

MauroC

Zöldfülű
2023. 01. 07.
165
20
V4 karakter
Eduardo Lawrence
Hello!
Golf 7-nek a Handlingjével annyi lenne a baj,hogy nagyon lomha, hiába van benne egyedi ecu akkor is nagyon lomha, némelyik Nem limitált kocsi jobban le gyorsulja.

Ha van erre lehetőség és más is szeretné akkor egy handling változtatásra rá szorulna a 7-es Golf.
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
782
4 074
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Engem a hangja jobban zavar, ahhoz képest, hogy IRL milyen vadállatot lehet belőle kihozni, és mennyi fasza hang van a játékban a Golf 7-é valami kegyetlen rossz. Tisztában vagyok vele, hogy nem a legfontosabb dolog, de nagyon zavaró, főleg, hogy (mivel lomha) miután kihúzod (fullosan megy 248-at) csak ismétlődik a hangja.

Röviden: szükség lenne némi handling módosításra is, és a hangját is cserélném.
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
413
1 120
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Gyorsulásra nem tudom mennyire lomha, de a 248-as végsebesség bőven elég egy Golfnak szerintem, a Mustang és még jó pár erősebb utcai autó is annyit megy, nem szupercar, hogy 300-al menjen.
 

MauroC

Zöldfülű
2023. 01. 07.
165
20
V4 karakter
Eduardo Lawrence
Engem a hangja jobban zavar, ahhoz képest, hogy IRL milyen vadállatot lehet belőle kihozni, és mennyi fasza hang van a játékban a Golf 7-é valami kegyetlen rossz. Tisztában vagyok vele, hogy nem a legfontosabb dolog, de nagyon zavaró, főleg, hogy (mivel lomha) miután kihúzod (fullosan megy 248-at) csak ismétlődik a hangja.

Röviden: szükség lenne némi handling módosításra is, és a hangját is cserélném.
Igen, ezzel is eggyet értek.
 

Huli1899

Aktív fórumozó
2019. 11. 02.
265
50
32
Lepsény
V4 karakter
Glen Preston
Pont jó az a sebesség egy golf 7-nek. Mint az Evonak is 262. A hang tényleg fura, de meg lehetvszokni