Vladislaw Slawa >> Nicolas (FA-SA-t is várok PK-m alá.)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 13.
15
0
V2 karakter
Vladislaw Slawa
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Vladislaw Slawa

Panaszolt fél admin neve:
Nicolas

Panasz pontos megfogalmazása:
Tiszteletem! Először is jogtalannak érzem a jailemet amit te nekem kiosztottál, 120 percet adtál miután én megkérdeztem
az Ouyang-os srácot ooc te ki a faszomat fenyegetsz? Miután folyamatosan hergelt OOC-n fenyegetett, írtam valamit majd XDDDDDDDDDDDDDDD-vel válaszolt, ami neki
is egy OOC stílust amit te elnéztél neki, és szépen megkértelek szankcionáld akkor őt is, de akkor legyen korrekt, és még megkértelek arra is hogy ha engem most beraksz
a tegnapi RP-tagadásáért is rakd be bizonyíték van, ne legyen kivételezés, -Nem rakom be majd intézi aki tegnap intézte. Rendben beraktál engem OOC stílusért 2 órára őt 1 órára.
Rendben eddig nem akartam egy fasz lenni veled szemben, de akkor felhozom ezt a témát is. Azthittem lehet veled normálisan beszélni vagy valami, még valami
megkértelek vedd le a bannom ts-ről 4 napom van még, ügy miatt felmegyek megbeszélni és utánna rakd vissza rám " Nem" te az uriembert meghalgattad ts-en, engem
nem voltál hajlandó jó rendben megértem megteheted-mit nem, Rendben akkor visszatérve, pár napja még SGH voltál emlékszel a szép RAptoros Derbydre, továbbá a
Navos hergelésedre, ha az FA-nak vagy Szuperadminokat érdeklik, akkor szivesen elküldöm őket, továbbá te azzal jöttél hogy én megfenyegettelk Pmben? Abszolútt nem, attól
hogy azt mondtam mindent megfogok tenni ellened azzal nem fenyegettelek meg, továbbá mondtad vegyelek fel fb-n majd küldjem el a videókat, te olyan szinten flegmán
továbbá kutyának néztél idézlek " Haladjál, siessél, küldjed már" Innen látszik hogy megtehetsz mindent és a szankciók nem vonatkoznak rád.
Rendben nekem itt telt be a pohár, miután te kivételeztél a másikkal, és szépen mondtam neki is OOC stílus KB nemis érdekelt mit mondok neked, még azt se mondtad mutass logot
mit ír semmi. Beraktál 2 órára őt meg 1 órára, ami kibaszottul kiévtelezés, ha kiprovokál és ooc stílus neki is megvolt, akkor legyen egyenlő a jail-ne nekem 120 at adj, és neki 60 at.
Igazándiból abból van elegünk hogy adminként kivételez flegmázol , és azthiszed mindent megtehetsz ez esetben mikor Navot hergelsz továbbá Derbyzel.
Igen énis hibás vagyok, biztos de én akármennyire is nagy a pofám vagy valamit hibázok elnézést kérek, úgy mint Ricsi szobájába is mikor berántottatok, miközben
Rankedben voltam, és lebasztatok hogy mért nem figyelek lépjek ki csgobol, elnézést afkoltam Afk szobába is voltam és még leis voltam muteolva, majd
másnap nemtudom hány adminra ráírtam elnézést a tegnapi viselkedésemért.
Hidd el sokan mondták nagy fába vágom a fejszét mert te Lorenzo vagy, Nem érdekel ha kell akkor ezért a Pk-mért bannolj de semmi kedvem egy olany közösségben
ahol az admin kivételezik továbbá derbyzik és navot hergel mert ő megteheti.
Továbbá Annyi nemvolt benned miután elkértem Ricsi fb-jét tőled fb-n rájöttem faszság, nem facebookon fogom ezt vele megbeszélni meg nem publikus,
Mondtam vedd figyelmen kívűl amit ítam, Erre idézlek"Figyelj csak ne akard mar meghazuttolni a munkamat o is megkapta a jailt meg te is ugy lezarva"
ennyit érnek szemedben a játékosok tényleg? Ilyen szinten le vagyunk kezelve / nézve?
Továbbá a videófelvételekről képeket kaptok jelen esetben bizonyíték képpen, ha esetleg a teljes videó is kéne teljes szivemből felrakom, csak az egy kis
idő internet miatt.
Szeretném minden elismerésem feléd nyujtani Nicolas köszönöm szépen az eddigieket.


Bizonyítékok:
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=4631.png
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=9482.png
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=3623.png
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=8964.png


Megjegyzés:
Annyit hozzáfűznék hogy Nicolas Admin (1) Derbyzéshez hozzátéve, egyszer jött nekem x2 szer akart csak elhúztam
a kormányt, továbbá képeken látszik a nav hereglés ezek a képek mind videóból vannak, én nem hazudok, szóval videó mindent megmutat, és ezt magyarázhatod
akárhogy de ez full derby volt amit csináltál, nehogy "véletlen legyen" Továbbá OOC stílusáról meg majd ha érdekel esetleg hogy újra jailezd vagy esetleg
figyelembe vennél vagy valami akkor majd elkérsz egy logot és mutatom. Csak mert arra se voltál hajlandó hogy elkérd mit irogatott, hanem ő oldalára áltál :)
Köszönöm szépen hogy elolvastad, további szép napot várom a válaszokat.
Előre is köszönöm a válaszát, FA-nak, illetve Szuper Adminnak.


Panaszhoz hozzászólhat:
Bárki véleményére kíváncsi vagyok erre a viselkedésre.
 

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
172
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Jay D Cranshaw
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
Elnézést hogy irok ide, de nem értem, hogy az miért hergelés ha melletted megy és ír neked ooc. Illetve a pk-t nem is ez miatt raktad, arról miért nem raksz fel logot/képet? Én egy kicsit ilyen bosszú pk-nak érzem. A derbyzésnél ott voltam vele tsen, és te azt az egészet úgy kezdted, hogy 200-al belerongyoltál a raptorba. //teloo
 

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Szia számítottam a PK-ra a Facebook üzenetek utén,teljesen jogosan kaptad a jailodat mert " Mi a faszomat csinálsz" szöveg nem megengedett. Te is illetve a másik fél is kapta a szankciót.
 
2019. 01. 13.
15
0
V2 karakter
Vladislaw Slawa
Elnézést hogy irok ide, de nem értem, hogy az miért hergelés ha melletted megy és ír neked ooc. Illetve a pk-t nem is ez miatt raktad, arról miért nem raksz fel logot/képet? Én egy kicsit ilyen bosszú pk-nak érzem. A derbyzésnél ott voltam vele tsen, és te azt az egészet úgy kezdted, hogy 200-al belerongyoltál a raptorba. //teloo
Szia semmi, gond! Hát eskü felnevettem ezen videón látszik hogy a Raptoros kerget engem azaz Nicolas miután elkezdjük üldözni, továbbá le akar tkzni :D
Harmadjára azis látszik a videóban hogy Satufékezik és én akkor megyek neki 200-al.
 
2019. 01. 13.
15
0
V2 karakter
Vladislaw Slawa
Szia számítottam a PK-ra a Facebook üzenetek utén,teljesen jogosan kaptad a jailodat mert " Mi a faszomat csinálsz" szöveg nem megengedett. Te is illetve a másik fél is kapta a szankciót.
Ezt a választ kaptam pmben és fb-n is tőled, de én az előzőekre vagyok kíváncsi.
 

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Én a logok alapján bíráltam több mondani valóm nincs.
 
2019. 01. 13.
15
0
V2 karakter
Vladislaw Slawa
Én a logok alapján bíráltam több mondani valóm nincs.
Tőlem mégsem kértél semmi logot mit írt OOC-, én szerintem vita még nincs lezárva, másrészt Derbyről vagyok még kíváncsi nagyobb vezetőség véleményére. Meg a mai szankciódnak.
 

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Ne hánytorgass,illetve írtad te is hogy mit csinált a srác. Nem vagyok hajlandó veled tovább vitázni.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az átolvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panasz megbeszélve TeamSpeak 3 -on !

A derby-t Zizi intézte, a továbbiakban őt keresd fel emiatt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.