Vladislaw P Pawlowski --> Smoky l #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

P3tii

Zöldfülű
2019. 07. 12.
204
455
Dorog
LV karakter
Ace West
V2 karakter
Alaya Ortiz
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Vladislaw P Pawlowski >

Panaszolt fél admin neve:
< Smoky >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen ügyintézés. >

Bizonyítékok:
< https://streamable.com/ymry01 | https://pastebin.com/jMc8pexf | https://gyazo.com/5f9deff21327e7011751d3c437c4a786 >

Megjegyzés:
<Az autóból ki lettem lőve, ezért esélyem se volt kikerülni az illetőt. Az alábbi képeken látható, hogy semmiféle árulkodó jel nem látszódott rajtam, se társamon miközbe ránk nézett mesterlövésszel.>
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,
egy teljes napi logot szeretnék még kérni az esethez, valamint megvárjuk Smoky válaszát is.
 

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!

Amint OOC is leírtam és a videóból is az látszik, hogy te nem akarsz kitérni a kocsi elől, sőt egyenesbe is tartod ez látszik a kisebb kanyarokon.
És úgy gondolom mint rendvédelmis, olyan megoldást kell elsősorban keresned amiben senki nem sérül meg.
És arról, hogy láthatott-e vagy nem: mivel figyeltem egy darabik az aranybankot, így láttam hogy tényleg voltatok ott előtte, üldözésnél is. Ezután az ügy közben kiderült hogy már látta ezt a kocsit szirénával nem régen ezért lőtt rá.

Várom a bírálatot!
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
figyeltem egy darabik az aranybankot, így láttam hogy tényleg voltatok ott előtte, üldözésnél is.
Ezután az ügy közben kiderült hogy már látta ezt a kocsit szirénával nem régen ezért lőtt rá.

Valamint:
[2022-07-05 00:11:04] [Output] : *** Vladislaw P Pawlowski kinyitotta a jármű ajtaját. (Jeep Grand Cherokee)
[2022-07-05 00:11:13] [Output] : *** Vladislaw P Pawlowski felrakott egy villogót az autóra. (Jeep Grand Cherokee)
[2022-07-05 00:25:11] [Output] : *** Vladislaw P Pawlowski leveszi a villogót az autójáról. (Jeep Grand Cherokee)
Tehát bőven volt esély látni ezt az autót szirénával, MG így nem történt.
Ami a Raptort illeti, már az ütközés előtt is füstölt, tehát annyira nem 0-ról lett TK-s, mint azt állítjátok.

Véleményem szerint mindkét fél hibás, látható volt hogy ha Vladislaw ki lesz lőve biztosan nem áll már meg onnan az autó, így az anyagi kárt / testi sérülést Petrovics részben magának köszönheti.

Viszont az is látszik, hogy Vladislaw továbbra is tartja a sávot, amiben a Raptor keresztben áll, holott szembesávban vagy a járdán lett volna lehetősége kerülni.

@Petii08 van videó a ti szemszögetekből?
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
A panasz jogtalan.​

Rendvédelmisként a feladatod a személy- és vagyonvédelem.
Ahol a videóban vagytok, már régen látszódnia kellett volna legalább a Raptornak ami keresztben áll,
így ha Petrovics-t nem is látod, de az autót mindenképpen ki kellett volna kerülnöd. Így a széndékosság a nonrp/derby-re adott volt.

Helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.