Vladislaw Grigorij - Ethan

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kupcsika15

Újonc
2023. 08. 04.
11
39
Borsodbóta
V4 karakter
Vladislaw Grigorij
V2 karakter
Jessica Klawgberg
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
-Vladislaw Grigorij-

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
-Ethan-

Panasz oka, leírása, kifejtése:
-Elméletileg "FUN"-t követtem el azzal, hogy IC, tehát nem OOC. IC-n kiordítottam egy buliból hazafele menet hogy "BENT KURVA SOK FUVES VAN BEFENYITENEK MINDENKIT LETERDELTETNEK ES MEGEROSZAKOLNAK", mivel azért ordítottam ki hogy így hátha meghalják a rendőrök. Bent a buliban a WC-ben beszélgettem egy lánnyal, odajött eggyik "főnök" elmondása szerint, és egy csomó ember körbe állt, letérdeltettek, elvették a füves cigim, elszívták, befenyítettek. Kint voltak egy csomóan, oda mentem 2 rendőrhöz, rám sem figyelt. Szerintem az ÉN karakterem dönti el hogy mit ordítok ki a JÁTÉKON BELÜL, és szerintem túlzás ez a 200 perces FUN, mellesleg nagyon nem FUN-ból írtam, szerintem köze sincs hozzá, IC történt, és nem szegtem vele szerintem semmilyen szabályt.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
-https://imgur.com/a/dlXjTcK,

Megjegyzés:
-Szerintem ezt meg is tudtuk volna beszélni, jókedvűen elmentem bulizni, jól éreztem magam, aztán ez nagyon elvette a hangulatomat.-
 

Ethan

Írnok deák
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 09.
651
856
V4 karakter
Ethan Chambley
LV karakter
Kai Marsden
Csao, az adminügy intézése közben is megkérdeztem tőled, hogy szerinted ez mennyire reális?
[2024-09-27 21:02:55] [Output] : [21:02] Vladislaw Grigorij: (( a rendősöknek orditottam ki IC-n, mivel ideges voltam, befyenyítettek ic-n, letérdeltettek ))
[2024-09-27 21:02:59] [Output] : [21:02] Vladislaw Grigorij: (( elvették a füvem ))
[2024-09-27 21:03:08] [Output] : [21:03] Vladislaw Grigorij: (( és be akartam őket "vamzerolni" ))
Leírtam neked, hogy ha problémád van egy szórakozóhelyen, azt jelentsd a rendvédelem felé, vagy az ott dolgozóknak. De egyáltalán nem tartom ezt helyén valónak, hogy ezt a véleményed így kinyílvánítod.
(Szerk.: Második opcióként pedig elfogadod azt, hogy elvették tőled a füves cigarettát, így nem kevered magad sem kellemetlen helyzetbe az illegális tárgy miatt a rendvédelem előtt, illetve a másikat sem.) Érveltél azzal, hogy nem foglalkoztak veled, de akkor nem kell a saját kezedbe venned az ügyet.

A szankcióval a szerveren egyetértettél, mikor megkérdeztem tőled, hogy van-e kérdésed. Nem értem, hogy miért nem az ügy intézése során tetted fel a kérdésed, ha volt.
[2024-09-27 21:05:53] [Output] : [21:05] Ethan Chambley: (( Fun indokkal 200 perc adminjailt fogsz kapni. ))
[2024-09-27 21:05:58] [Output] : [21:05] Ethan Chambley: (( Van kérdésed? ))
[2024-09-27 21:05:59] [Output] : [21:05] Vladislaw Grigorij: (( fun? ))
[2024-09-27 21:06:03] [Output] : [21:06] Ethan Chambley: (( Igen. ))
[2024-09-27 21:06:31] [Output] : [21:06] Vladislaw Grigorij: (( kurvajó. Eljöttem buliba jól érezni magam, erre ic/ooc is elbasszák a kedvem ilyen ))
[2024-09-27 21:06:34] [Output] : [21:06] Vladislaw Grigorij: (( apróságok miatt ))
[2024-09-27 21:06:35] [Output] : [21:06] Vladislaw Grigorij: (( mindegy ))
[2024-09-27 21:06:36] [Output] : [21:06] Vladislaw Grigorij: (( rendben ))
[2024-09-27 21:06:38] [Output] : [21:06] Vladislaw Grigorij: (( eggyetértek ))

Válaszolva a panaszkönyvben leírtakra, nem tartom túlzásnak ezt a 200 percet, mivel ezt megelőzően is voltál már adminjailben, ugyan ezen indokkal, 300 percet.
Várom a bíráló FőAdmin válaszát!
 

Kupcsika15

Újonc
2023. 08. 04.
11
39
Borsodbóta
V4 karakter
Vladislaw Grigorij
V2 karakter
Jessica Klawgberg
Jó hogy eggyetértek veled, mivel én ez ellen nem tehetek semmit, és ha próbáltam volna megbeszélni veled, szerintem akkor se jutottunk volna semmire max egy "máskor figyelj jobban oda", és szintén kapom a szankciót. Mellesleg előző ügyem nem kellene belekeverni, azóta tanultam az esetből, nem is voltam AJAIL-ban. Nem gondoltam volna hogy egy ilyen apróság miatt 200 perc. Bocsi, de felhoznék neked egy ehez hasonló témát IRL szempontból. Mivel én Borsod (Vár)Megyében élek, egy elég zűrös hely közelében, így tudok neked példákat mondani erre. Van hozzám egy 20 KM-re eső település/város. Ennek a településnek/városnak az a neve hogy Putnok. Lehet hallottatok már róla, lehet nem. Található egy olyan hatalmas útca/gettó rész hogy "Alvég". Nézzetek utána híreken, yt-n, fentvan minden. Mivel oda járok iskolába (Nem a gettó részre mert nagyrészt kerülöm), így tudom mik zajlanak ott, illetve vannak ott, és a környéken lakó ismerősöm. Tehát vázolnám. 0-24 Macsetékkel, láncokkal, késsel, és előfordulhat lőfegyver is, hogy azzal mászkálnak. Bedobálják az ablakokat, beszólnak mindenkinek nem számít nekik semmi, élve megkínoznak embereket (Volt rá példa). Rendőrnek nekimennek, megkéselik őket, azt szólogatnak be bárkinek, és bárhogy ahogy akarnak. Lényegében ezzel arra szerettem volna kijukadni, hogyha tán én olyan karaktert RP-zek, ami nem fél semmitől, és megtesz bármit (Figyel arra hogy a Szerverszabályzatot ne Szegje meg), megvédi bárhol, bármikor magát. Most váltottam karaktert, a napokban szeretnék egy jó összetett karaktertörit írni, így ebből nem tudom kihúzni magam. Visszatérve én szerintem ez nem nagyon FUN, mert én döntöm el szerintem kinek, mit, és hol szólok be. Szerintem köze nincs a FUn-hoz, és nem is szerettem volna semmilyen szabályzatot szegni, mivel voltam már ez által jailba, ahogy fel is hoztad, de azóta semmi. Visszatérve a megbeszélésre, írtad hogyha panaszom van rád nyissak PK-t. Ezt meg is tettem, így várom a bíráló admin válaszát. Köszönöm!
 
  • Vicces
Reactions: NemBonez és Néma

Ethan

Írnok deák
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 09.
651
856
V4 karakter
Ethan Chambley
LV karakter
Kai Marsden
Az adminügy intézése közben kérdezhetsz, nem véletlenül kérdezem meg én sem. Hidd el, mindenre válaszoltam volna, és meghallgattalak volna. De ha te leírod, hogy nincs semmilyen kérdésed, és elfogadod a szankciót, akkor én nem húzom tovább az ügyet. Szokás mondani, néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
Nevezhetjük Fun-nak is, de NonRP-nek is, mivel nem fogsz ilyet ordítani egy szórakozóhely előtt, hogy felfigyeljenek rád.
Ami a válaszodban az ügyhöz kapcsolódott leírtam, de az, hogy Putnokon mi történik, egyáltalán nem rám tartozik. Ez egy Roleplay szerver, ahol vannak szabályok.
 

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 824
4 975
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Helo, egyértelműen nem ez a módja hogy jelezzük a rendőrnek hogy mi történik bent, viszont figyelembe kell venni hogy egyszer már próbáltál szólni, és figyelmen kívül hagytak téged, és ezért ordítottad azt, amit. Ezért nem kellett volna 200 percet adni, főleg FUN indokkal.

Az adminnal beszéltem, megkapta a figyelmeztetését, a szankciót semlegesíteni fogja @Ethan, a panasz jogos, zárom.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.