Vladislav Valentin jelentkezése

Gerinavok

Újonc
2024. 04. 06.
1
6
18
Budapest
V4 karakter
Vladislav Valentin
LV karakter
Vladislav Valentin
logo.png



8-removebg-preview.png

Hogy hívnak?
- Dékány Edinánák hívnak. -

Hány éves vagy?
- 18 -

Mennyi játszott perced van?
- 11.521 -

Mióta játszol a SeeMTAV4 szerverén?
- 2022. 11. 06. 02:48-ban regisztráltam, ekkor még v3 volt, nem tetszett a játék, majd április környékén kezdtem el játszani, a párom unszolására. -

Mesélj magadról egy pár mondatban(4-5 kerek mondat!)

- Dékány Edinának hívnak, 18 éves vagyok. Budapesten élek és mezőgazdasági iskolában tanulok. Most végeztem el a szakmámat, kitartóan küzdök azért, hogy technikusi osztályba kerülhessek és elvégezhessem azt a képzést is. Van egy csodás párom, aki 3 éve tart ki mellettem jóban és rosszban. Van egy kisebb francia bulldogokkal foglalkozó kenelünk, ezt édesanyámtól átvettem, hobbiként tekintek rá, hiszen az állatok szeretete nagyon kis korom óta velem van. Szabadidőmet általában a számítógép előtt töltöm, vagy a kutyákkal foglalkozok, esetleg a barátommal tervezünk valami programot. Magamat kreatívnak, jószívűnek és határozottnak gondolom, terveim vannak a jövővel kapcsolatban. Úgy vélem, intelligens vagyok, jól tudok szocializálódni, új dolgokat elsajátítani. A monotonítástűrő képességemet is magasnak titulálom, így nem lenne gond azzal, hogy akár hónapokat itt töltsek. Ragaszkodó vagyok, ha valamibe belekezdek, azt nem hagyom abba. -

Napi hány órát tudnál a frakcióra szánni?

- Napi 3-4 órát tudok garantálni, ám ez többre is felkúszhat, időm és kedvem diktálása szerint.-

Miért akarsz a SeeRing Services-hez csatlakozni?

- Párom kezdőként ugyanebben a frakcióban kezdett (Kodeein//Carmen Laia Contrera), és amikor nálunk töltött egy hosszabb időt, serial váltással sok időt nézhettem ahogy játszik a szerveren. Megtetszett a rendszer működése, monoton robotolása, hisz úgy gondolom magas a tolerancia és monotonítástűrő képességem. Úgy gondolom ez a frakció lehet, az ami bevezethet az F3-ak világában. Kezdő korom óta szerettem volna frakcióba időt eltölteni, főleg a szerelő fogott meg már akkor is. -

Voltál már Admin Jail-ben? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- 1x voltam, kezdőként elkövettem egy kisebb hibát, akkor nem voltam tisztában azzal, mi merre hány óra.
image.png

-


Voltál már kitiltva a szerverről? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- Nem voltam még kitiltva a szerverről.
image.png
-


Volt már névváltásod?[UCP-dről csatolj képet, az indokok is látszódjanak!]
- Volt 1x.
image.png
-


Voltál már frakcióban? Mennyi időt voltál ott, és miért léptél ki?
- Nem voltam még frakcióban. -




10-removebg-preview.png

Jelentkező neve:
- Vladislav Valentin. -

Jelentkező születési helye és ideje:

- Moszkva, 2003.05.13. -

Jelentkező anyjának leánykori neve:

- Anastasia Stojkov.-

Jelentkező lakcíme:

- Los Santos, Mint Street 22. -

Miért pont önt válasszuk?

- Úgy gondolom, a kompetencia szintem megüti az SRS színvonalát.
Az iskolai végzettségem is gépjárműmechatronikus.
A munkámra, környezetemre igényes vagyok.
Bűntetlen az előéletem.-

Miért pont a SeeRing Serviceshez jelentkezik?

- Úgy gondolom a telephely megadja számomra azt a löketet, amiért mindennap érdemes lehet felkelni. Önökhöz járok a gépjárművemet karbantartatni, mindig tiszta, igényes munkát kapok a kezem közé, ezt a színvonalat szeretném tovább növelni. A vadiúj gépek és modern, stabil munkakörnyezet nagyon magával ragadott. Régóta vártam azt, hogy nyitva legyen önökhöz a jelentkezés, és beadhassam önéletrajzomat. -

Milyen elképzelései, vannak a munkakörrel kapcsolatban?

- Úgy látom, a telepen nagyon kedvesek az emberek, a munkabér átlagon feletti, illetve akkor tartok szabadságot amikor szeretnék. Mivel egy modern telepről van szó, így az elképzelésem az, hogy bármikor továbbképezhetem magam, építhetem a karrierem és portfólióm. -
edit:jávítani kellet az ucps jail képet, postimg nem észlelte.
Aláírás
- Vladislav Valentin -
 
Utoljára szerkesztve: