Vladislav Mikhailov

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
984
1 291
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
xY4pAdP.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Mikhailov​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Vladislav​
A.4 Születés ideje: 04/03/1996​
A.5 Születés helye: Houston - Texas - 77007​
A.6 Nem: Férfi​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Fort Carson​
A.8 Telefonszám: 38761128790​
A.9 E-mail cím: vladmail@seemail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Las Venturas Post Office​
Betöltött pozíció: Postman​
Feladatköre: Csomagszállítás, küldemény fuvarozás.​
Alkalmazás intervalluma: 01/05/2019 — 01/02/2021​
Szerződésbontás indoka: Megváltozott munkakörülmények végett nem tudtam tovább folytatni az akkori feladatköröm betöltését és végrehajtását.​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: Nem voltam próbaidő alatt felfüggesztve.​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[—] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[X] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: Las Venturas Medical school​
A látogatás intervalluma: 07/06/2016 — 09/04/2019​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[—] U.S. állampolgár vagyok.​
[X] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[X] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Egy körlevél kapcsán értesültem a jelentkezés lehetőségéről.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen, rendelkezem!​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Nem szolgáltam az amerikai hadsereg keretein belül.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Ukrán és szerb nyelvet beszélek folyékonyan az angol nyelven kívül.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem, nem állítottak ki nekem büntetést a gépjárművem vezetése során.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem, nem rendelkezem tetoválásokkal a testemen.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem, nem fogyasztottam marihuánát az életem során egyetlen egy alkalommal sem!​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem, nem éltem egyik tudatmódosító szer használatával sem.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: Jelenleg a 17. életévemet töltöm.​
D.2 Neved/beceneved: Bence/Alax​
D.3 Bemutatkozás: Bencének hívnak, a szerveren Alaxként ismerhettek hosszú ideje. Borsod megyében élek, rendésztan hallgatóként tanulok, és adok aktív szolgálatot a gyerekkorom óta városomként szívemhez nőtt helységben. Viszonylag nagy városról beszélünk 25-30 ezer fős lakosságát tekintve. A továbbiakban ebből fakadóan rendőr tiszt- helyettes válik majd belőlem, és továbbra is rendőr járőrként szeretnék tevékenykedni, amennyiben minden jól fog menni. Kedvenc hobbim a futás, mivel rengeteg sportot űztem sokáig amikben hatalmas nagy szerepet játszott a futás, ez megmaradt mind közül. 4 évig kézilabdáztam, 5 évig fociztam, és 1 évet röplabdáztam versenyszerűen. Jelenleg nincs nagyon hobbim, nem tudok időt szorítani rá, inkább a kényszer hobbik maradtak fent, amik a tanulmányaim, és szakmai tudásom, sikerességem szolgálják. Magyarán a rendőrség körül forog a világ nekem, ez teszi ki minden gondolatom. Nem mint fanatikus, viszont úgy gondolom ha mi saját magunk nem teszünk a hazáért, más nem fog tenni érte. Rám vigyáztak sokáig akik most kollégáim, és én is szeretnék vigyázni azokra, akik akár a kollégáim is lehetnek egyszer és példát statuálni mindenki számára.. nem rossz emberek a rendőrök, és érdemes egyenruhát ölteni minden hátráltatás ellenére! Családi viszontagságban édesapámék voltak rendfenntartók, édesanyám az egészségügy kötelékét erősítette, tehát egyértelművé vált számomra, hasonló köröket kell befutnom, csak jobban és nem megragadni egy szinten, hanem folyamatosan képezni magam, és előrelépésért tenni folyton folyvást.

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 6-7 évvel visszamenőleg tudnám ezt besaccolni.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 2017-04-22 regisztráltam a SeeMTA V3 LV szerverére.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Úgy gondolom egy jó karakter lehet minden körülmények között egy kicsit tájszólással beszélő keleti figura, aki kicsit kötődik vallásosan az egyházhoz és jól elő tudja adni az empatikus embert. Azonban különösen kegyetlen alkat és nem tántorodnak meg egy-egy gyilkosságtól, bűnügyi helyszíntől. Gyerekeket és nőket nem nagyon bántana, viszont a férfiakkal szemben karakán módon lépne fel. Azokat akik vétkeznek a törvénnyel szemben mérhetetlen módon elítélné és a legnagyobb szigorral sújtana le minden esetben.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Egész egyszerűen nagyon megtetszett nekem az LV mint szerver közösség az SGS szerverek közül és úgy gondoltam, mivel még sosem éltem a szerveren frakcióba csatlakozás lehetőségével itt lenne az ideje. Nagyon tetszett a rendvédelem és mivel a rendőrség amúgy is közel áll hozzám, így tökéletesen egyszerűen tudtam választani. Úgy gondolom, ezt a pontot is le szeretném húzni a bakancslistámról és szeretnék belekezdeni valami újba.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Még nem volt szerencsém hozzá.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Itt igazából a jogalap és az alaptörvény tesz ki nagyobb különbséget. Vicces, de Amerikában nagyobb hangsúlyt fektetnek az önvédelmi célokra az állampolgárok független szintjén is, illetve a rendvédelmi felszereltség szintén abszolutista és kimagasló. Nálunk nagyon minimalizált módon tartható otthon maroklőfegyver önvédelmi célból, még az óceán másik oldalán ez szinte majdnem minden háztartásban megtalálható. Ennek oka egyszerűen az, hogy az amerikai törvény kimondja, minden állampolgárnak joga van megvédeni saját maga testi épségét. De hasonlóan nagy a különbség a rendőrségi felszerelés között is. Még Magyarországon egy járőr egész kellemes és "laza" addig a másik oldalon egy taktikai mellényes (NEM golyóálló mellényről beszélünk), jól felszerelt személlyel lehet találkozni a hétköznapokban. Ugyan ez elmondható a fegyvernemi felszereltségről és sok minden másról. Úgy gondolom ha választanom kéne a magyar rendszer választanám, sok szempontból jobb az amerikai, viszont sok- sok hátulütővel is rendelkezik. Veszélyességtől kezdve a megbecsülésig lehetne ezeket sorolni, de úgy gondolom ez már csak a nagyon mély szubjektív információ levétel.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 

Gellért

mi élünk
2019. 02. 17.
558
3 783
LV karakter
PFC Allen Raynor
xY4pAdP.png

Mr Mikhailov,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy​
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.​
Köszönjük a türelmét.​
police_officer_II_Nasir_Bean.png
Police Officer II Nasir Bean​
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Mikhailov,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

sgt_Ivan_O_neill.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department

((Egy névváltás szükséges lesz.))
 
  • Tetszik
Reactions: Alax
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.