Vladan Lukic Kontra -----> R3HABS

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PÁL

Barangoló
2019. 04. 11.
135
179
18
Siófok
V4 karakter
Vladan Lukic
V2 karakter
Vladan Lukic
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Vladan Lukic >

Panaszolt fél admin neve:
< R3HABS >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Bajban lévő játékos segítségének elmulasztása >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/zmg0nTUG >

Megjegyzés:
< Ahogy a logokból is kiszűrhető írtam Rehabnak PM et hogy ellopták az autómat és belőle a vadászpuskát. A három PM amiben leírtam mi a problémám abból az elsőre vagy a másodikra válaszolt én vissza is válaszoltam mivel volt valami problémám. Írtam megint Rehabnak rá 10 perccel hogy legyen mégis legyen valami ezzel a dologgal. Miután írtam neki az utolsó PM -et körübelül rá 5 percre rá le is lépett a szerverről.>
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Szia! Attól, hogy össze beszéltek haveroddal, felesleges szerintem 2 panaszt nyitni! Leírtam oda, 2x nem akarom. Amennyiben úgy érzitek hogy egyedül több féle kellene szakadnom és figyelnem azt, hogy spemeltiek PM-et, abban sajnos nem tudok segíteni.
Várom a bírálatot!

Edit: Láttom nálad az okozott problémát, hogy amint sikerült válaszolni a te PM-edre nem mentem egyből intézni. Őszintén szólva nem vettem észre a válaszod, de amennyiben észre veszem se tudtam volna elsődleges helyre tenni! Továbbra is azt tudom mondani, éjszaka van, romlik az ember figyelő képessége, és emiatt ha rossz "adminnak" is nézel, de ha egyedül vagy próbálsz szelektálni. Ahol nincs egyértelmű bizonyíték, egyedül kimész intézni akár pár perc akár órák is lehetnek. Bár jelen esetben nem ez történt, szimplán amely PM-et megláttam mentem oda, nem visszafelé görgetve egyesével mentem végig rajta. Mivel ha ezt teszem, utánadsokkal több ember felgyülemli, és soha nem jutok el oda, hogy elmenjek aludni. És igen, elmentem, mivel fáradt vagyok. És nem azért megyek le, mivel ki akarok tolni bárkivel is. Tudtommal ügyet félbe nem hagytam, elkezdeni meg nem kezdtem el, mivel nem jutottam odáig el. De ha annyira fontos még mindig az neked, Panaszkönyv játékosok számára elérhető, feltöltőd, és amint időm engedi (másnap), vagy többi Adminisztrátor kollégám intézi. (Jah, és TeamSpeak 3-on egész végig elérhető voltam, egyszer nem írt senki.)
 
Utoljára szerkesztve:

PÁL

Barangoló
2019. 04. 11.
135
179
18
Siófok
V4 karakter
Vladan Lukic
V2 karakter
Vladan Lukic
A spemmelést nem igazán értem mivel kb 10 percenként írtam a PM- eket kivéve akkor amikor válaszoltál rá.
Írhattad volna hogy: Bocs ügyem van, nem tudok menni. Akkor tényleg tudom hogy ügyed és nem tudsz jönni akkor ez esetben akkor elhalasztom másnapra a problémámat és keresek akkor egy admint. Mivel nem kaptam érdemi választ, segítséget ezért továbbra is írtam hátha lépünk egyről, a kettőre.
 
  • Tetszik
Reactions: pasa

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Továbbra is azt tudom mondani, emberi határaimon belül probáltam válaszolni. Amennyiben neked ez "annyira bántó volt", mellesleg akkor volt fent amikor első pm-et küldted még adminisztrátor rajtam kivül, és az utolsó pm utána már elmentem, mivel privátban leírtam Bone-nak de leírom neked is, betanításra vittem 1 kezdő játékost, és megvártam a végét, amikor jelezték nekem, levittem őket és utána volt 1 pm-em még, arra kimentem és le is mentem. Szóval azt az ügynek a végét vártam meg, logjaimban látszik már 40-45 körül menni akartam, csak közbe jött ez. Valamint sajnálom, hogy nem tudtam vissza írni, de ha úgy véled könnyű fáradtan pm-eket nézni, figyelni betanítást, közben panaszokra, segítségekre rohanni, akkor lehet pályát kellene cserélnünk. Mivel számomra nem volt az, és nem is lesz soha se. Szóval részemről zárva, sajnálom ha neked ez annyira bántó volt, de nem tudtam válaszolni rá. Ha tudtam volna még maradni, valószínüleg kaptál volna rá választ idővel, de visszamenőleg nem fogok tudni és nem is akartam válaszolni a pm-ekre, mivel akkor soha nem juttok el oda, hogy lefeküdjek.
Várom a bírálást.
 
  • Vicces
Reactions: PÁL

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Mivel mindkét fél leírta az álláspontját, a további felesleges hozzászólások, lehetséges feszültség keltések miatt a témát bírálatig lezárom. A bíráló adminisztrátor majd újra nyitja.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.