Vladan Lukic --> Hope

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PÁL

Barangoló
2019. 04. 11.
135
179
18
Siófok
V4 karakter
Vladan Lukic
V2 karakter
Vladan Lukic
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Vladan Lukic >

Panaszolt fél admin neve:
< Hope >

Panasz pontos megfogalmazása:
< -Ugye a kerékpárnál ha lezárod és újra feljösszi a szerverre akkor viszont nyitva lesz. -No velem is ez történt. -Palói gengszterek ellopták a kerékpáromat. -Írtam Hope-nak hogy figyelj ellopták a huligánok a biciklimet ide tudnád-e getelni. -Ja,-ja tudom admintól nem lehet getet és mást kérni viszont ha valami nem megfelelően van megcsinálva akkor ne a játékos legyen a hibás hogy miért nem zárta le. -Úgy gondolom hogy Hope elolvasta a problémámat, áhh már megint egy getelés nem megyek meg úgy is megvan az admin arány és geteljen más. -Magunknak getelünk ,fixelünk és megyünk racsézni See City utcáira addig ameddig a forgalmi a kesztyűtartóban van.> >

Bizonyítékok:
< [2021-03-26 23:42:21] [Output] : [Küldött PM]: HoPe (15): Halika, a biciklimet ide geteled,ellopták a huligánok.
[2021-03-26 23:42:45] [Output] : [INFO]HoPe kilépett az adminszolgálatból. >

Megjegyzés:
< - >
 

HoPeV2

𝓵𝓲𝓯𝓮 𝓲𝓼 𝓪𝓫𝓸𝓾𝓽 𝓉𝒾𝓶𝓲𝓷𝓰 ⌛
Támogató
2019. 01. 18.
211
418
20
V2 karakter
𝓳𝓮𝓼𝓼𝓲𝓬𝓪 𝓪𝔂𝓭𝓮𝓷
Helló!

A PM érkezése nagyjából a dutyból való kilépésemmel egyidejűleg érkezett, továbbá részemről IC ügynek minősül az, hogy el lopják a biciklidet ezért is nem dutyztam vissza, hogy segítsek ebben.
Edit : (Megjegyezném, hogy pont akkor léptem el a gép elől egy pillanatra így csak akkor láttam mikor már vissza jöttem, ugye ekkor már nem voltam dutyba)
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

Az adminisztrátorok nem robotok,látszik a logból is,hogy pár másodpercre rá lépet ki duty-ból.
Nem köteles odagetelni a biciklit az adminisztrátor.

A stílusodból meg mihamarabb vegyél vissza mert,ha ezt folytatod következményei lesznek!


PK jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.